Gdzie kupjecie fajną odzież?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
trusia
Świeżak na forum
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 03, 2016 2:22 pm

Gdzie kupjecie fajną odzież?

Post autor: trusia »

Potrzebuję elegancki ale ciepły płaszcze dla męża, chce mu zrobić niespodziankę i udowodnić że można mieć modne, eleganckie i jednocześnie praktycznie ubrania :)
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Gdzie kupjecie fajną odzież?

Post autor: Hyorin »

Ja zazwyczaj szukam tańszych, ale markowych ubrań w Internecie. Można trafić na fajne okazje :)
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Gdzie kupjecie fajną odzież?

Post autor: malwa »

Dokładnie! Ale nie tylko tanią odzież można kupić w necie, ja kupuję też tą markową e-horyzont.pl/on/odziez-meska/plaszcze-i-parki-meskie.html, ostatnio kupiłam mężowi świetny elegancki płaszcz na urodziny :)
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Gdzie kupjecie fajną odzież?

Post autor: Zbig55 »

Pewnie niebawem zacznie się kupowanie kreacji wieczorowych, ale nie tylko. Czy to fajna odzież drogie panie: pinesska.pl/styl-zycia/moda/5-propozycji-sukienek-z-reserved-na-wiele-okazji, musicie same ocenić? :o
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Gdzie kupjecie fajną odzież?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja najczęściej szukam na Domodi. Tak jest dla mnie najprościej, bo w jednym miejscu sprawdzam kilka różnych skleów.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Gdzie kupjecie fajną odzież?

Post autor: kangurka »

Ja zwykle porównuje oferty w kilku sklepach. Domodi także lubię, ale szukam tez często stacjonarnie. Zależy co w danym momencie jest mi potrzebne.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Gdzie kupjecie fajną odzież?

Post autor: kapitalna »

Fajne ciuchy typu wygodne spodenki i szorty damskie na stronie Ceneo.pl można sprawdzić. Generalnie opłaca się korzystać z porównywarek cen, bo dzięki nim można sporo zaoszczędzić nie tylko pieniędzy, ale też czasu bo to kwestia kilku kliknięć aby zorientować się co gdzie i jak
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Gdzie kupjecie fajną odzież?

Post autor: foxi11 »

Z odzieżą jest tak ,że oprócz tego ,że chcemy by była ładna była także wygodna. Dobrą odzież możemy znaleźć w butikach, galeriach - czyli sklepach stacjonarnych a także w internecie. Dużo łatwiej jest kupić dobre odzienie o standardowej budowie ciała bo zakup odzieży nie niesie ryzyka ,że coś nie będzie pasowało. Zatem dobry sklep z ubraniami można znaleźć w zasadzie wszędzie, trzeba jednak poświęcić trochę czasu by go znaleźć.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Gdzie kupjecie fajną odzież?

Post autor: Jolanta »

Jeśli chodzi o rzeczy, które będę nosić długo, takie jak płaszcz, buty, torebka to kupuje porządne z naturalnych tkanin, a takie na co dzień to często w szmateksie.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Gdzie kupjecie fajną odzież?

Post autor: dzoana »

Do ubrań trzeba też dobrać odpowiednie dodatki. Jednym z takich dodatków jest na przykład torebka. Polecam więc zajrzeć na stronę https://nobobags.com/torby-plazowe/7338 ... 77059.html gdzie znajdziecie bardzo duży wybór różnych torebek. Myślę, że to ciekawy pomysł na prezent.
ODPOWIEDZ