Ubezpieczenia OC

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Ubezpieczenia OC

Post autor: Majeczkaa »

Cześć ludziska
Jestem na tym nieszczęsnym etapie, kiedy trzeba znaleźć sobie jakieś ubezpieczenia OC. Jak wszyscy zapewne wiemy, liczba opcji jest po prostu przytłaczająca. Póki co najbardziej zainteresowały mnie opcje ubezpieczenia komunikacyjnego z firmy mtu24pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ , niemniej poznam też inne propozycje. Gdzie według Was można teraz uzyskać najkorzystniejsze OC, ewentualnie też inne ubezpieczenia komunikacyjne (AC, Auto Assitance, NNW itd.)?
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Ubezpieczenia OC

Post autor: kapitalna »

Wiesz co, najlepiej będzie jeśli sobie sprawdzisz to w porównywarce - kioskpolispl/ubezpieczenie-oc-ac/ . Ubezpieczenie OC wszędzie jest takie samo więc w zasadzie patrzy się na to by jak najmniej zapłacić. Tutaj na stronie wpisz parametry i wyskoczą ci różne oferty
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Ubezpieczenia OC

Post autor: Yosia »

W temacie ubezpieczenia na pewno warto skorzystać z porównywarek, gdzie bez problemu porównamy konkurencyjne oferty, tutaj jest ciekawy artykuł na ten temat joemonsterorg/art/49480?fbclid=IwAR3iyurGlajNaToEe_bWbLImzptexuHFQl-sI2gIDD4dhmozV9WaaEIEEds na pewno warto dokształcić się w temacie. Mój znajomy w taki sposób znalazł OC o 340 taniej niż dotychczas.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Ubezpieczenia OC

Post autor: duser »

Witam za ubezpieczenie auta AC i OC najtaniej będziecie mieć w tej ubezpieczalni https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-oc-anglika/ tak jak w samej nazwie wskazuje że też można w miarę tanio ubezpieczyć anglika mają tam też tajny kalkulator bez podawania danych . Ofertę tą dała mi znajoma jest zadowolona bo też nie traci się zniżek ,
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Ubezpieczenia OC

Post autor: Bari21 »

Każde ubezpieczenie jest odpowiedzialnym wyborem, należy więc poszukać takiego który da szeroką ochronę przy możliwie niskich cenach. Pod adresem: https://dfs24.pl dostępna jest oferta pośrednika ubezpieczeniowego, który w bazie ma ponad 40 towarzystw ubezpieczeniowych.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Ubezpieczenia OC

Post autor: malwa »

Ja planuję wynajem samochodu osobowego ale zastanawia mnie co się stanie jeśli zdarzy mi się wypadek samochodu z wypożyczalni . Czytałam tu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... procedury/ że szkodę pokrywa ubezpieczyciel więc nie muszę się stresować a w razie gdyby samochód nie nadawał się do dalszej jazdy dostanę auto zastępcze
ODPOWIEDZ