CBD olej konopny i te sprawy - używałyście?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

CBD olej konopny i te sprawy - używałyście?

Post autor: Mikowicz »

CBD olej konopny i te sprawy - używałyście?
Możecie się podzielić opiniami czy faktycznie to pomaga na różne bólowe sprawy?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: CBD olej konopny i te sprawy - używałyście?

Post autor: Dorota40 »

Moja sąsiadka używa oleju konopnego i nawet mnie namawia na przetestowanie, bo
jest mega mocno zadowolona z jego efektów przeciwbólowych, ale też takiego normalnego
poprawiania nastroju.
Ja jeszcze nie miałam okazji, mimo, że CBD mnie kusi, ale nie chcę zmniejszac sąsiadce ilosci, bo zamwia ze Stanów,
i to drogie, wiec jak będę już pewna, ze chce spróbować to wtedy sama kupię,
zamiast kogoś oskubywać
Czas i tak upłynie.
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: CBD olej konopny i te sprawy - używałyście?

Post autor: boom99 »

Dorota40 pisze: ndz lis 11, 2018 4:29 pm Moja sąsiadka używa oleju konopnego i nawet mnie namawia na przetestowanie, bo
jest mega mocno zadowolona z jego efektów przeciwbólowych, ale też takiego normalnego
poprawiania nastroju.
Ja jeszcze nie miałam okazji, mimo, że CBD mnie kusi, ale nie chcę zmniejszac sąsiadce ilosci, bo zamwia ze Stanów,
i to drogie, wiec jak będę już pewna, ze chce spróbować to wtedy sama kupię,
zamiast kogoś oskubywać
W Polsce tez można dostać CBD, ale u nas są jakieś słabsze,
przynajmniej z tego co czytam, dlatego wiele osób woli dopłacić i zamówić z USA,
bo przynajmniej jest gwaranacja, e to lepiej i skuteczniej zadziała.
Sa tez różne hologramy CBD, tzn do naklejania na ciało, o podobnym działaniu, ale nie trzeba brać doustnie,
no i też niestety z USA.

Ale tak to jest że my zawsze zacofani... :oops:
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: CBD olej konopny i te sprawy - używałyście?

Post autor: kapitalna »

Ja używam bo taki olej ma mnóstwo pozytywnych właściwości i genialnie działa na skórę na pewno. Na fotogalerieblogpl/a,ysye zobaczcie sobie jeszcze na co pomoże. Plus, że może być podawany na wiele sposobów a podany na skórę będzie łagodził rany i oparzenia. Nawet znajomi u swojej mamy używali go aby łagodzić odleżyny. Pomagał.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: CBD olej konopny i te sprawy - używałyście?

Post autor: tinaK »

Na pewno tutaj https://nasionamarihuany.pl/indoor/big-bud warto się na spokojnie rozejrzeć i poczytać na temat nasion big bud . Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Można tam bowiem zakupić nasiona różnych odmian. Wybór jest spory.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: CBD olej konopny i te sprawy - używałyście?

Post autor: alenka »

Nie używałam nigdy ale przyznam, ze coraz częściej o tym myślę :) takie produkty jak olejki CBD mają ogromne właściwości prozdrowotne, poza tym bardzo korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. jeśli chodzi o sklepy to warto też wspomnieć o Konopie na Maksa https://konopienamaksa.pl/. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa klienta.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: CBD olej konopny i te sprawy - używałyście?

Post autor: asieczek »

Jeśli poszukujesz wiarygodnych informacji na temat naturalnych metod leczenia, sprawdź https://mimlab.eu Strona ta zawiera obszerne artykuły na temat różnych suplementów i olejków, które mogą być pomocne w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia.
ODPOWIEDZ