Apartamenty w Gdańsku

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Apartamenty w Gdańsku

Post autor: Kobite »

Orientuje się ktoś jak wygląda obecnie sytuacja mieszkaniowa jeśli chodzi o nowe mieszkania w Gdańsku? Szukamy czegoś konkretnego o podwyższonym standardzie najlepiej w ciekawej lokalizacji gdzie jest sporo zieleni. Np. apartamenty nad motławą wydaje mi się, że może to być bardzo dobry wybór. Oczywiście zależy mi na Państwa opinii więc proszę o wszelkie rady i sugestie na co zwrócić uwagę, ale lokalizacja tej inwestycji jest chyba idealna jeśli chodzi o nasze oczekiwania.
Pan Strach
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Apartamenty w Gdańsku

Post autor: malwa »

Mi sie bardzo podoba to osiedle które atal buduje nad morzem, bo jak kupować mieszkanie w Trójmieście to tylko z widokiem na Zatokę, w końcu to największa atrakcja tego regionu Polski
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Apartamenty w Gdańsku

Post autor: kangurka »

Ja akurat nie jestem z Gdańska i nie wiem czy akurat chciałabym się przeprowadzać. Lubię swoje zaciszne mieszkanko-tylko ma ono ten minus, że wszędzie jest daleko.
ODPOWIEDZ