Automaty forex - dodatkowa forma dorobienia czy pudło?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Automaty forex - dodatkowa forma dorobienia czy pudło?

Post autor: Gagarinka »

Automaty forex - dodatkowa forma dorobienia czy pudło i straty?
Może ktoś z was grał już w ten sposób na forexie, że wykorzystywał automaty transakcyjne?
Ewentualnie możecie podpowiedzieć jak to sie sprawdza i czy można chociaż kilka procent rocznie na tym zarobić?
Nie chcę jakiejś gównianej lokat na 1,5% bo to jest wg mnie kradzież normalnie, ale jakby się udało na takim automacie zarobić z 5-10% rocznie to byłoby super...

ktoś, coś?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Automaty forex - dodatkowa forma dorobienia czy pudło?

Post autor: Aleksandra »

Gagarinka pisze: śr sty 01, 2020 11:23 am
Nie chcę jakiejś gównianej lokat na 1,5% bo to jest wg mnie kradzież normalnie, ale jakby się udało na takim automacie zarobić z 5-10% rocznie to byłoby super...
Nie narzekaj, inflacja rośnie to te lokaty będą dawać jeszcze mniej i kiedyś ich właściciele będą marzyć o 1,5% ;)
a co do automatów na forex to masz dwie opcje, albo normalny automat, albo taki w modelu proptradingowym - jeden i drugi typ ma plusy i minusy, tu nieco więcej http://www.prop-trading.pl/automaty-tra ... automacie/ więc moim zdaniem najpierw poczytaj, wgryż się w temat, a potem dopiero decyduj czy to gra dla Ciebie
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Re: Automaty forex - dodatkowa forma dorobienia czy pudło?

Post autor: Gagarinka »

No wiem, wiem, a jeszcze teraz jak obserwuję
to te ostatnie akcje z koronawirusem też nie sprzyjają rynkom.
Ceny w górę, kolejki, a z informacji w necie czytam że waluty tak samo w zawieszaniu jakimś, albo nagle spadają na łeb.
Strach się bać co to dalej bedzie
Awatar użytkownika
Makaronowa
Zaglądacz forumowy
Posty: 35
Rejestracja: pn maja 21, 2018 12:23 pm

Re: Automaty forex - dodatkowa forma dorobienia czy pudło?

Post autor: Makaronowa »

ciekawy pomysł - ile można zarobić na czymś takim ?
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Automaty forex - dodatkowa forma dorobienia czy pudło?

Post autor: Aleksandra »

Wg tego co opisali to biorąc pod uwagę kwotę za jaką się kupiło strategię automatyczną u nich to nawet 25% rocznie.
Obłęd w porównaniu do lokaty
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Automaty forex - dodatkowa forma dorobienia czy pudło?

Post autor: Dorota40 »

Aleksandra pisze: śr sty 22, 2020 12:52 pm
Gagarinka pisze: śr sty 01, 2020 11:23 am
Nie chcę jakiejś gównianej lokat na 1,5% bo to jest wg mnie kradzież normalnie, ale jakby się udało na takim automacie zarobić z 5-10% rocznie to byłoby super...
Nie narzekaj, inflacja rośnie to te lokaty będą dawać jeszcze mniej i kiedyś ich właściciele będą marzyć o 1,5% ;)
a co do automatów na forex to masz dwie opcje, albo normalny automat, albo taki w modelu proptradingowym - jeden i drugi typ ma plusy i minusy, tu nieco więcej http://www.prop-trading.pl/automaty-tra ... automacie/ więc moim zdaniem najpierw poczytaj, wgryż się w temat, a potem dopiero decyduj czy to gra dla Ciebie
nie ma lokta na 1,5%... hehe to przeszłość.
Na lokatach się dzisiaj traci kasępo prostu
Czas i tak upłynie.
ODPOWIEDZ