Co wybrać na prezent dla męża?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Co wybrać na prezent dla męża?

Post autor: Kawowa »

Brak mi pomysłów.
Ciężko trafić z czymś w jego gust, więc może wy coś podpowiecie?
Szukam czegoś, co ani mi, ani jemu nie przyszłoby do głowy.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Co wybrać na prezent dla męża?

Post autor: Mikowicz »

Prezent dla faceta to wcale nie taka prosta sprawa, jak może się wydawać.
Też zawsze mam z tym problem.
Tutaj https://bengraversky.com/pol_m_PREZENTY ... A-368.html widziałam sporo inspiracji.
Może warto będzie poszukać właśnie tam?
Zerknij sobie - pewnie trafisz tam na kilka ciekawych pomysłów.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Co wybrać na prezent dla męża?

Post autor: kalinka »

Jeśli to prezent dla faceta to możecie też pomyśleć o takiej opcji jak przejazd sportowym samochodem lub bolidem po torze wyścigowym. Nie znam chyba faceta, który nie lubiłby takich aut. Zajrzyj na stronę https://autonator.pl/samochody/ferrari-italia-458 .
ronaldtetris
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 9:53 am

Re: Co wybrać na prezent dla męża?

Post autor: ronaldtetris »

Karta podarunkowa do ulubionego sklepu- to prezent uniwersalny i sprawdzony. Wiele osób z niego korzysta.
Ciechanowska
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:43 am

Re: Co wybrać na prezent dla męża?

Post autor: Ciechanowska »

Kartę podarunkową można kupić facetowi tylko do jego ulubionego sklepu z narzędziami. Jednak jeśli chcę kupić coś co poprawi jego wygląd, doda elegancji to muszę to kupić sama. No i musi pasować i być trafione w gust. Wtedy zaakceptuje i będzie nosił. Tak kupiłam mężowy męski naszyjnik, z naturalnego rzemienia w kolorze czarnym, utrzymany w minimalistycznym stylu z ozdobnym elementem w kolorze złota w sklepie Manoki.pl Okazało się, że mu bardzo się spodobał. https://www.manoki.pl/rzemien-czarny-z- ... 11077.html
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Co wybrać na prezent dla męża?

Post autor: foxi11 »

Zbliża się okres wakacji więc taka bluza męska sportowa będzie idealnym pomysłem, jak to się mówi przyjemne z pożytecznym. Spędzając wakacje w Bieszczadach , na Mazurach czy nad Bałtykiem pamiętać trzeba ,że owszem mamy letnie wakacje ale temperatura może spaść wieczorami i na taką właśnie okazję należy się przygotować. Zakup więc takiego praktycznego prezentu jest bardzo wskazany.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Co wybrać na prezent dla męża?

Post autor: Gemma »

Może jakiś bilet na mecz? Albo do kina? Fajne też są wycieczki, na przykład na spływ kajakowy, albo coś w tym rodzaju.
marakana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:55 am

Re: Co wybrać na prezent dla męża?

Post autor: marakana »

mój się bardzo ucieszył z maszynki do włosów, wybrałam dla niego sprzęt Babyliss X-metal. Zdecydowałam się na ten model bo jest bezprzewodowa, ma aż 10 nasadek i można przyciąc włosy naprawdę krótko.
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Co wybrać na prezent dla męża?

Post autor: srubka »

ja mojemu zamowilam mysz gamingowa genesis krypton 555, gra namietnie w gry komputerowe wiec niech ma ;d mega zadowolony był
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Co wybrać na prezent dla męża?

Post autor: arnika »

Warto także rzucić okiem na zegarki breitling: https://wsliwinski.pl/pl/k/zegarki-breitling . Uważam, że są to zegarki ponadczasowe. Taki zegarek to także idealny pomysł na prezent. Warto więc wziąć pod uwagę jego zakup.
ODPOWIEDZ