Moda - co was najbardziej interesuje?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kapitalna »

Ogólnie to moda. Dużo zwiedzam różne blogi i staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami. Jeśli już coś potrzebuje przykładowo buty to zamawiam na czasnabutypl/pol_m_Obuwie-damskie_Buty-sportowe-i-trampki-damskie_Trampki-niskie-116.html.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: siedemosiemdwa »

W sumie ja nie mam czegoś takiego, że konkretny aspekt mody mnie interesuje. Generalnie zwykle sprawdzam po prostu, co obecnie jest zgodne z trendami.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: designerka »

Ja nie kieruję się za bardzo modą. Po prostu ważne jest dla mnie, by dana rzecz mi się zwyczajnie podobała. No i nie ukrywam, że znaczenie dla mnie ma też jakość.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Yosia »

Chybva każdy ma własną interpretację mody pod siebie, swój gust. Jeżeli chodzi o takie dodatki jak np skarpetki to ja osobiście lubię takie bardziej wyróżniające, kolorowe coś takiego np jak u nich freakerspl Lubię się wyróżniać w tłumie i nie mam z tym problemu.
Roman77
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:25 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Roman77 »

To bardzo ciekawa rzecz. Ja wychodzę z założenia, że każdy powinien ubierać się tak, by czuć się dobrze na co dzień. Na stronie https://rever.com.pl/product-category/woman/sukienki/ czytałem więcej na temat porządnych sukienek i uważam, że chyba jednak lepiej od razu decydować się na sprawdzoną odzież, która posłuży Wam przez lata.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Martis04 »

A mi się wydawało, że kurtki puchowe przeszły już do historii, a tymczasem są nadal modne, co potwierdza ten tekst https://www.rubyy.pl/jaka-kurtka-puchow ... 2021-2022/ . Co o nich myślicie? Jak dla mnie to bardzo praktyczne ubranie na zimę.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: designerka »

Nie no kurtki puchowe są wciąż modne. Ja sama taką kupiłam w zeszłym roku.W dodatku sięga praktycznie do samej ziemi i jest cieplutki.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: foxi11 »

Co nas najbardziej interesuje? - cała moda jako tak. Przecież wszystkie dziewczyny, te młodsze jak i te starsze chcą ładnie wyglądać. Jak czegoś potrzebujemy to albo udajemy się do galerii albo przeglądamy internet. Potrzebujesz eleganckie spodnie do pracy ? , myślę ,że z pewnością je znajdziesz, potrzebujesz jednak sporo czasu by przejść się po butikach albo poszukać w necie.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: duser »

Ja muszę pomóc mojej dziewczynie w znalezieniu czegoś do sukienki, bo idziemy niedługo na wesele. Sukienkę już ma, ale nie ma żadnej narzutki, czy ramoneski. Niestety, ona nie lubi robić zakupów i chciała, żebym jej pomógł. Znalazłem artykuł http://dlalejdis.pl/artykuly/jaka-ramoneska-do-sukienki o tym jaką ramoneskę do sukienki wybrać. Może uda mi się jakoś zainspirować.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Leosia »

Myślę ,że wszystko w modzie jest ciekawe, że jest taka różnorodna i nieprzewidywalna. Dzięki internetowi możemy doskonale zorientować się co w modzie aktualnie się dzieje i co aktualnie się nosi. Dzięki takim informacjom mój szwagier zainteresował się spodniami męskimi tzw. joggerami - https://dstreet.pl/product-pol-39881-Sp ... X3541.html .Spodnie są moim zdaniem bardzo uniwersalne i doskonałe na każdą okazję.
ODPOWIEDZ