Moda - co was najbardziej interesuje?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Anita12 »

Zastanawiam się, co was najbardziej kręci w modzie? U mnie to chyba są modne buty - im bardziej zakombinowane, nietypowe i oryginalne, tym lepiej :)
Wszystkie ciuchy jakie kupuję, są dopasowane zawsze pod moje fikuśne buty :)
Pan Strach
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Bart20 »

Ja tam jako mężczyzna, nie zwracam na to większej uwagi - chyba że chodzi Ci o buty sportowe to jak najbardziej wtedy zwracam uwagę :)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kangurka »

Mnie w zasadzie w modzie interesuje wszystko, przez przeróżne ciuchy, aż do dodatków. Moda to dla mnie całość i tak tez tworzę swoje stylizacje.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kalioppe »

Mam hopla na punkcie sukienek :D
Szukam tylko okazji, żeby kupić coś nowego. Teraz zbliżają się Andrzejki, potem święta, więc koniecznie muszę czegoś poszukać.
Ostatnio podobają mi się sukienki ze "skórzanymi" wstawkami w stylu tej: avantisklep.pl/skorzana-damska-sukienka-katrus-ecru. Myślę, że właśnie na coś podobnego się tym razem zdecyduję.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kangurka »

Ja też bardzo lubię sukienki, ale najczęśniej raczej na kimś, sama rzadko w nich chodzę ;). Aktualnie mam fazę na modne obuwie damskie na wiosnę. Kupiłam już sobie urocze Melisski na obcasie, w planach mam jeszcze jakieś baleriny i czekam z niecierpliwością na wyższe temperatury :)
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Hyorin »

Ja również interesuję się modą i tak samo jak Wy uwielbiam buty. Jakiś czas temu przeszukałam strony o modzie i sprawdziłam jakie są trendy na wiosnę, przez co doszłam do wniosku, że muszę jak najszybciej wybrać się na zakupy. Teraz w sklepach jest tyle ślicznych ubrań, że aż zaczynam się martwić o moje oszczędności :D.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kangurka »

A co z tym trendów wybierasz dla siebie? Ja upatrzyłam sobie mnóstwo ciuchów w sklepach takich jak Zara czy Massimo Dutti. Teraz czekam już tylko na czerwcowe wyprzedaże, żeby za bardzo nie pójść z torbami ;)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja czasami sprawdzam ubrania w Zarze, ale rzadko widzę tam coś, co mi się spodoba. Natomiast ostatnio czytałam o tym, jak wyszczuplająca sukienka może zmienić figurę i myślę, żeby taką zamówić. Mam parę niedoskonałości, które wolałabym ukryć.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kangurka »

Ja od dawna interesuje się modą, nawet teraz wizytowe sukienki zaczynam przeglądać na stronach typu domodi, bo ogromny wybór sukienek w różnych fasonach i wzorach pozwala mi na dobranie odpowiedniej kreacji.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Martis04 »

Ja lubię bardzo sukienki. Czytałam ostatnio ciekawy artykuł o sukienkach xxl na stronie baan.pl/sukienki-xxl-jak-wybierac-ktore-fasony-w-modzie i jestem zachwycona, bo coraz częściej można spotkać duże rozmiary w sklepach. Fajnie!
ODPOWIEDZ