W wolnym czasie

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: kangurka »

Ja sporo czytam, przeglądam książki o sztuce, jeżdżę w góry. Ważne aby wolny czas jakoś pozytywnie spędzić.
Pan Strach
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: Majeczkaa »

Ja wraz ze swoim lubym ostatnio bardzo polubiłam zabawę we wszelkiego rodzaju DIY. Po tym, jak kładziono nam kostkę na podwórku zostało sporo palet, które mogliśmy sobie zatrzymać - i zaczęliśmy je ciąć, odbijać deski, a potem składać z powrotem w różne siedzenia albo tego typu rzeczy : ). Jedną taką ławeczkę pociągnęliśmy taką farbą ochronno-dekoracyjną: sadolinpl/pl/produkt/sadolin-kolory-ogrodu i wystawiliśmy na balkon. Fantastycznie tam wygląda, a jak się parę poduch tam położy, to i bardzo wygodnie można sobie poleżeć na świeżym powietrzu : ).
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: Zbig55 »

wolny czas najczęściej poświęcam na czytanie, słuchanie muzyki i oglądanie telewizji i filmów :)
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: anitalesz »

Ja raz na jakis czas lubie wybrac sie do spa.Ostatnio bylam w sienkiewicza.estetyka-dayspapl/, rewelacja!
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: siedemosiemdwa »

Dla mnie to trochę zbyt kosztowna rozrywka. Dlatego SPA najczęściej robię sobie w warunkach domowych. To nie to samo, ale też daje radę.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: kangurka »

W wolnym czasie czytam, maluje i przygotowuję cos dobrego do zjedzenia. a jak jest sobota to jeszcze ogarniam dom:-).
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: W wolnym czasie

Post autor: Yosia »

Ja w wolnym czasie chciałabym zrobić coś pożytecznego, użytecznego dla siebie i domowników, dlatego poważnie myślę o robieniu na drutach w wolnych chwilach. Szeroki wybór materiałów do tego zajęcia znalazłam tutaj dyedyedonecom jakiś ciekawy sweter lub maskotka dla córki na pewno by się przydała, z resztą takie hand made produkty są teraz na topie.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: kapitalna »

Zbig55 pisze: śr lis 28, 2018 8:46 am wolny czas najczęściej poświęcam na czytanie, słuchanie muzyki i oglądanie telewizji i filmów :)
Ja mam tak samo :D Bardziej jednak preferuje czytanie ale nie mam na to już teraz tak dużo czasu jak miesiąc temu. Ostatnią książką którą przeczytałam było "Tajniki magii świec"
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: W wolnym czasie

Post autor: Yosia »

A czy są tutaj fani robienia na drutach ? Kiedyś byłam dobra w te klocki a teraz chętnie wrócę do tego zajęcia, bo mam sporo wolnego czasu i fajnie spożytkować go na coś praktycznego. Wiem że tutaj można znaleźć sporo potrzebnych do tego materiałów wloczkowyswiatpl warto zajrzec.
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: W wolnym czasie

Post autor: Lena_Ko »

W wolnym czasie to bardzo lubię czytać, strasznie mnie to uspokaja a jednocześnie relaksuje. Ostatnio tutaj znalazłam mnóstwo ciekawych tytułów dla siebie i męża dobra książka to podstawa, kto czyta ten wie.

<regulamin: co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach bez linków, zanim zaczniesz dodawać linki. I dwa: nie wolno dodawać linków hurtem w każdym kolejnym wpisie. Dziękujemy - Administracja>
ODPOWIEDZ