W wolnym czasie

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: siedemosiemdwa »

Też kocham czytać! Choć ostatnio czuję się bardzo zmęczona wieczorami i nie mam siły na książki. Kończy się na jakimś serialu na netfliksie.
Pan Strach
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: alenka »

Ja od wielu wielu lat jeżdżę konno i każdą wolną chwile spędzam w stajni :) jeśli macie podobne zainteresowania i szukacie dobrze zaopatrzonego sklepu jeździeckiego w internecie to warto zajrzeć do https://konik.com.pl/. Szeroka oferta na odzież, obuwie, akcesoria zarówno dla jeźdźca jak i dla konia. Na plus szybka realizacja zamówień :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: designerka »

Jazda konna? Super! Choć to pewnie dość kosztowne hobby. Ja w wolnym czasie nadrabiam towarzyskie zaległości. Lubię spotkania z ludźmi.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: Dorota40 »

Tylko narty! Nie ma lepszej zabawy zimą i jeśli jeszcze nie próbowaliście to polecam gorąco :D
W tym roku po raz pierwszy zamierzam zapoznać się z trasami narciarskimi w Szczyrku, a jeśli chodzi o noclegi to z powodu pandemii nie zamierzam nocować w hotelach ani w pensjonatach tylko w apartamencie https://www.dreamapart.pl/szczyrk
:)
Czas i tak upłynie.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: duser »

Ja w wolnym czasie to lubię konno pojeździć, tutaj https://www.equishop.com/pl/23-kask-jez ... zdy-konnej zamawiam do tego sportu potrzebne akcesoria i ubrania. Ten sport od dawna mnie interesował ale dopiero niedawno miałem pierwszą możliwość się przejechać konno i od razu i się to spodobało.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: kapitalna »

Biorąc pod uwagę szalejąca pandemie to dużo wolnego czasu poświęcam na zakupy online. Strony typu https://www.bee.pl/12136-kosmetyki-do-wlosow oferują produkty z różnych kategorii dzięki czemu nie jestem zmuszona zwiedzać centra handlowe by móc zrobić zakupy na cały tydzień.
milka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 3:15 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: milka »

Ja ostatnio zaczełam się interesowć wróżbami przepowiedniami. A przy okazji przeglądania różnych informacji w necie trafiłam na stronę jasnowidz.net Mag Magnus to jasnowidz z długoletnim doświadczeniem. Odpowiada na pytania dot życia prywatnego i spraw biznesowych. Mag Magnus właśnie debiutuje w mediach społecznościowych. Może warto skorzystać z tej propozycji.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: dzoana »

Warto też stawiać na różne książki, z których wiele się nauczymy. O takich książkach można sobie więcej poczytać na blogach tematycznych – <naruszenie regulaminu forum>
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: designerka »

Czytanie książek jest ważne. Zwłaszcza jak się ma dużo wolnego czasu. Niestety coraz więcej ludzi wybiera scrollowanie telefonu.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: Leosia »

W wolnym czasie bardzo lubię przeglądać strony internetowe w poszukiwaniu okazji sprzedażowych. Właśnie taką okazję znalazłam na stronie jednego ze sklepów w internecie - <naruszenie regulaminu forum> . To damski sweterek w neutralnym kolorze , który będzie pasował na różne okazje.Uważam ,że na imprezę rodzinną można bez problemu go założyć , tak samo jak można w nim wyjść do pracy. Wydaje mi sie więc ,że każda z nas o budowie raczej drobnej może taki sweterek sobie kupić.
ODPOWIEDZ