W wolnym czasie

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

W wolnym czasie

Post autor: kalioppe »

Co robicie w wolnym czasie?
Wstyd się przyznać, ale ja ostatnio bez reszty wciągnęłam się w jedną grę komputerową. Nazywa się dogrypl/drakensang-online]drakensang online[/url]. Utrzymana w klimacie fantasty - moje klimaty, więc wsiąkłam bez reszty ;)
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: siedemosiemdwa »

Latem zajmowałam się ogródkiem warzywnym, a resztki wolnego czasu spędzałam w kuchni robiąc przetwory ;-) Teraz wracam do czytania książek :)
Awatar użytkownika
JockerMan
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 21, 2013 5:29 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: JockerMan »

W wolnym czasie lubię pracować w ogrodzie, czytać i słuchać dobrej muzyki :) jeszcze mogę do tego zaliczyć podróże ale te nie odbywają się za często bo na to trzeba mieć wolny czas i środki :)
monikabert90
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 25, 2016 9:24 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: monikabert90 »

A ja jestem za tym, żeby w wolnym czasie moc dodatkowo zarobić parę groszy ;) Ostatnio trafiłam na bardzo fajną stronę . Na portalu można zarejestrowac się jako wykonawca, np jako informatyk. Jesli ktoś z okolicy będzie miał problem z komputerem, strona automatycznie skieruje go do nas :) My mamy dodatkowe zlecenie i zarobek, a ktoś ma blyskawiczne załatwienie sprawy :) W końcu ktoś wymyślił miejsce, gdzie i wilk syty i owca cała :)

<złamanie regulaminu forum>
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: AlaKawa »

Ja uwielbiam sadzić, siać, przesadzać, generalnie w wolnym czasie robię wszystko, co z roślinami związane:) Mega mnie to uspokaja:)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: kangurka »

To podziwiam, ja uwielbiam czytać i malować. Ostatnio nawet namalowałm kilka obrazów farba olejną.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: Hyorin »

Naprawdę? A pokażesz? Ciekawa jestem jakie talenty mają forumowicze tutaj :) chętnie zobaczę te obrazy.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: designerka »

Faktycznie, bardzo interesujące. Ja nie mam takich talentów. W sumie i tak nie powiesiłabym takich obrazów.
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: W wolnym czasie

Post autor: Lena_Ko »

Miło mi, że nie tylko mnie wciągają gry komputerowe. Niedawno szukałam laptopa, patrząc na parametry tego modelu morelenet/wiadomosc/dell-latitude-e5570-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3460/ specjalnie zwracałam uwagę, na ile da się nim grać. Nie jestem uzależniona od gier, ale łapię się na tym, że ze dwa, trzy w tygodniu musze zagrać.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: enigmaa »

W wolnym czasie uczę się dodatkowego języka obcego.
Mam na to kilka skutecznych patentów, które pozwalają uczyć się mi z przyjemnością.
odzyskajdzienpl/4708-jak-nauczyc-sie-skutecznie-jezyka-obcego-oryginalne-patenty
ODPOWIEDZ