W wolnym czasie

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: designerka »

No to gratuluję! Ja od dawna miała się wziąć za naukę języków i nic mi z tego nie wychodzi.
Pan Strach
olgaa
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: wt kwie 19, 2016 7:40 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: olgaa »

Ja w wolnym czasie bardzo dużo gotuję. Ciągle staram się poznawać nowe smaki. Wczoraj przygotowałam kurczaka z suszoną żurawiną: heliopl/produkty/helio-gold/zurawina-suszona i orzechami i smakował wyśmienicie. Wiem, że troszkę dziwne połączenia, ale przy dodatkowym odpowiednim przyprawieniu i sposobie przygotowania, smakuje fantastycznie! :D
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: designerka »

A to ja nie gotuję zbyt często, to dla mnie przykry obowiązek. Za to bardzo chętnie w wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, zwłaszcza jak robimy wtedy coś nowego.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: Gemma »

ja w wolnym czasie raczej poświęcam się obowiązkom domowym i dla siebie mam zdecydowanie za mało czasu.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: designerka »

A to ja to robię w tzw. międzyczasie. Po pracy w czasie wolnym spotykam się ze znajomymi. Daje mi to największą radość.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: adik356 »

Ja w wolnym czasie lubię podróże małe i większe. Szukam teraz saszetki na pas w tym celu, aby pomieścić drobiazgi różnego rodzaju. Widziałem już takie w sklepie galanteryjnym: supergalanteriapl/on-produkty-dla-mezczyzn/saszetki/saszetki-nerki-biodrowki-na-pas , co o nich sądzicie? Myślę, że nadadzą się na takie podróże.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja najchętniej czytam książki w wolnym czasie. Ostatnio też często czytam, co mnie bardzo odpręża. A jak to jest u Was?
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: designerka »

Ja coraz rzadziej czytam ostatnio. Za to zaczęliśmy jeździć na rowerach. Chcemy wydłużać sobie trasy z razu na raz.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: W wolnym czasie

Post autor: AlaKawa »

Ja w wolnym czasie oglądam filmy. Najbardziej lubię komedie romantyczne. Na kinoman.co jest bardzo duża baza, jest w czym wybierać. Poza tym nie ma limitów ani reklam. Dla mnie najlepszy sposób na spędzenie wolnego popołudnia:)
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: W wolnym czasie

Post autor: Zbig55 »

też lubie dobre kino, komedie, filmy historyczne i wojenne. mam zamiar kupić sobie zestaw kina domowego.
ODPOWIEDZ