Prezent na 50tkę dla taty

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: kalioppe »

Mój tata kończy w grudniiu 50 lat i w związku z tym szukam dla niego jakiegoś super prezentu. Zrzucimy się z rodzeństwem, także spokojnie możemy wydać i 500 zł. Tylko teraz pytanie - co kupić?
Na razie wpadł mi w oko taki zestaw do golenia: http://menspace.pl/?podkat=182&k_prod=133&sort=4. Każdy mężczyzna się goli, więc powinno się przydać. Jak myślicie? Dobra opcja, czy może szukać czegoś bardziej osobistego?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: Aleksandra »

To, ze każdy facet się goli to dla mnie trochę słaby argument, ale sam pomysł jest niezły .
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: kalioppe »

Chodziło mi o to, że skoro się goli to powinno mu się przydać, a nie leżeć na półce i się kurzyć ;)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: kangurka »

Myślę, że to taki typowy prezent, który się przydaje, ale z którego nie każdy jest jednak zadowolony. Skoro macie większy budżet, może lepiej zainwestować w coś fajniejszego, np. związanego z zainteresowaniami taty.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: katarynka »

Z golarką różnie bywa. Jedni panowie używają, drudzy nie, dlatego według mnie bardziej odpowiednim prezentem będzie zestaw promocyjnych produktów Avon w których skład będą wchodzić róźne kosmetyki jak kremy, szampony oraz perfumy lub dezodoranty. Dzięki temu każdy facet będzie w stanie zadbać o swój wygląd oraz prezentować się bardziej atrakcyjnie nawet w wieku 50 lat ;).
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: Brodacz876 »

kalioppe pisze:Mój tata kończy w grudniiu 50 lat i w związku z tym szukam dla niego jakiegoś super prezentu. Zrzucimy się z rodzeństwem, także spokojnie możemy wydać i 500 zł. Tylko teraz pytanie - co kupić?
Na razie wpadł mi w oko taki zestaw do golenia: http://menspace.pl/?podkat=182&k_prod=133&sort=4. Każdy mężczyzna się goli, więc powinno się przydać. Jak myślicie? Dobra opcja, czy może szukać czegoś bardziej osobistego?
Ja bym zainwestował z moim bratem w wypad do klubu go- go i ekskluzywną panią tancerke:D
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: kangurka »

A co powiecie na lane perfumy z mistral-poland.pl? Mój tata uwielbia na przykład Allure Chanel i przy większości okazji uzupełniam w ten sposób jego zapachowe zapasy :)
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: niewazne »

Skoro zrzucacie się z rodzestwem, a i cyferka na torcie jest naprawdę wyjątkowa, to może szarpniecie się na coś lepszego niż zestaw do golenia? Co powiecie na jakąś fajna wycieczkę? To z pewnością nie będzie coś, co się nie przyda, no i ciężko z takim prezentem nie trafić w czyjś gust. Nie znam nikogo, kto nie ucieszyłby się z wycieczki. Fajnym i często wybieranym kierunkiem jest Grecja, na przykład takie Santorini:
A wycieczki wcale nie są bardzo drogie, wystarczy poszukać jakichś promocji. Może ktoś wam się jeszcze dorzuci do tego prezentu? Myślę, że warto to przemyśleć.
Obrazek
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: siedemosiemdwa »

A może wybrać coś związanego z modą męską? Może nie od razu koszulę, ale elegancki krawat i pasek, ewentualnie coś z dodatków? Moim zdaniem tego typu prezenty zawsze się sprawdzają.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: designerka »

A może kupić nie zestaw do golenia zarostu, a maszynkę do strzyżenia włosów? Tutaj: http://www.pro-sprzet.pl/category/maszy ... nia-wlosow dostaniesz bardzo dobrej jakości sprzęt fryzjerski. Myślę, że tata ucieszy się z prezentu.
ODPOWIEDZ