Odśnieżanie

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Odśnieżanie

Post autor: yettie »

W kwestii odśnieżania mogę polecić wam firmę Multi Projekt - . Firma zajmuje się profesjonalnym odśnieżaniem dachów, parkingów, chodników itp. A także wywozem zalegającego śniegu z posesji. Myślę, że warto wynająć taką firmę i zaoszczędzić czas.
Pan Strach
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Re: Odśnieżanie

Post autor: zaderka »

szukam takiej firmy, ciekawe czy to jest jeszcze aktualne? :).............................
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Odśnieżanie

Post autor: malwa »

Tu ewa-polpl/odsniezanie/ masz namiary na solidną i sprawdzona firmę zajmująca się odśnieżaniem i utrzymywaniem w czystości powierzchni biurowych i terenów firmowych oraz prywatnych posesji
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Odśnieżanie

Post autor: Majeczkaa »

Ja zastanawiam się nad kwestią odśnieżania paneli fotowoltaicznych. Jeśli śnieg zacznie padać w nocy, kiedy panele jeszcze nie dostały słońca (tym samym są zimne), czy może to zmniejszać skuteczność paneli? Wydaje mi się że tak, ale policzyłem w kalkulatorze dostępnym tutaj https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/kalkulator/ że nie będzie to miało istotnego wpływu na otrzymaną energię, ponieważ panele i tak dostaną słońce i śnieg się roztopi. Co myślicie?
ODPOWIEDZ