Gdzie przechowujecie przetwory?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Gdzie przechowujecie przetwory?

Post autor: Kawowa »

Gdzie przeważnie przechowujecie przetwory w waszych domach?
Szukam pomysłów na to, jak urządzić takie miejsce.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Gdzie przechowujecie przetwory?

Post autor: Anita12 »

Jeśli masz w domu dodatkowe pomieszczenie, np. piwnicę albo skrytkę przy kuchni, to masz idealne miejsce do przechowywania przetworów.
Musisz sobie tylko zorganizować jakąś szafkę albo regał do ustawienia zapasów. PanMajster ma ogromny wybór takich regałów, warto tam sobie zajrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Gdzie przechowujecie przetwory?

Post autor: kangurka »

Ja po prostu w szafce, bo nie mam za bardzo innej opcji. Zazdroszczę tym, którzy mają spiżarnię albo piwnicę :)
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Gdzie przechowujecie przetwory?

Post autor: niewazne »

ja również chciałabym mieć spiżarnię. Na razie mam wszystko w szafce w kuchni, ale nie ukrywam, że to bardzo mało miejsca. Niby jest piwnica, ale wiele trzeba by tam włożyć pracy, żeby dobrze słuzyła
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Gdzie przechowujecie przetwory?

Post autor: kangurka »

Moja kuzynka ma w domu sporą, bardzo fajną spiżarnię na balkonie i myślę, że to idealna opcja :)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Gdzie przechowujecie przetwory?

Post autor: kalioppe »

W szafce kuchennej :)
Na szczęście nie mam ich zbyt wiele. Sama nie robię przetworów. Nie mam do tego ręki, więc wolę nie kombinować. Myślę, że o wiele lepszą opcją w moim przypadku jest kupno gotowych przetworów. Fajną ofertę ma np. Vitapol: sklep.vitapolnet/rydze-marynowane.html . Nie kupuję zbyt wiele na zapas. Także te pojedyncze słoiki, które kupuję spokojnie mieszczą się w szafce. Nie potrzebuję nic większego, a już na pewno nie jest mi potrzebna osobna spiżarnia.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Gdzie przechowujecie przetwory?

Post autor: designerka »

Jaw sumie też w szafce. Ostatnio nie mam zbyt wiele przetworów. Nie mam na to czasu, poza tym nie za bardzo się to opłaca.
Kolorowa
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 23, 2015 5:11 pm

Re: Gdzie przechowujecie przetwory?

Post autor: Kolorowa »

Spokojnie wstarczy do tego solidny regał. Sama niedawno rozglądałam się za czymś takim i udało mi sie znaleźć taki regał Według mnie to najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o przetwory. W końcu taki regał nie ma być ozdobny a funkcjonalny
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Gdzie przechowujecie przetwory?

Post autor: Majeczkaa »

Trzymam weki w piwnicy na regale, bo jest tam chłodniej. Moim zdaniem to najlepsze miejsce na weki i przedmioty na które miejsca nigdzie indziej nie ma, ale nie chcemy ich jeszcze wyrzucić. Niestety jak piwnica to i problem z utrzymaniem porządku. U mnie było to uciążliwe, bo mąż nie chciał wydawać pieniędzy na jej wykończenie. Postanowiłam więc kupić profesjonalny odkurzacz taki jak tu widzicie husqvarnacpcom/pl/maszyny/odkurzacze-przemyslowe-i-budowlane/ i wszyscy zadowoleni
ODPOWIEDZ