Duży dom parterowy - jakie ma zalety?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Duży dom parterowy - jakie ma zalety?

Post autor: kalioppe »

A powiedzcie mi, jak to jest, czy notariusz ma prawo kontrolować mój projekt pod względem prawnym?
Jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Szczerze mówiąc nie brałam nawet pod uwagę takiej opcji.
A ostatnio natknęłam się na ten artykuł: kancelaria-szippl/strefa-wiedzy/237,projekt-budowlany-czy-notariusz-ma-prawo-badac-jego-tresc-i-zgodnosc-z-przepisami-prawa.html i nie jestem już taka pewna. Czy ktoś zetknął się z takim przypadkiem w praktyce? Dajcie znać, bo siedzi mi to w głowie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Duży dom parterowy - jakie ma zalety?

Post autor: kangurka »

Nie wiem za bardzo na jakiej zasadzie miałby to robić i przez kogo miałby być wynajęty. Możesz napisać jaśniej o co chodzi?
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Duży dom parterowy - jakie ma zalety?

Post autor: kapitalna »

Właśnie poszukuję dla siebie i dla rodziny domu. Przeglądałam oferty na dobryadrespl/ofertynieruchomosci/domy i sama nie wiem czy zdecydować się na parterowy czy piętrowy. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Ofert na stronie nie brakuje także decyzja na pewno nie będzie prosta. Szczególnie, że ceny wydają się atrakcyjne.
ODPOWIEDZ