Jak zorganizować miejsce dla kanarka?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Jak zorganizować miejsce dla kanarka?

Post autor: Anita12 »

Jak zorganizować odpowiednie miejsce dla kanarka w domu?
Podpowiedzcie o co trzeba zadbać i co kupić, żeby mieć pełne wyposażenie.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Jak zorganizować miejsce dla kanarka?

Post autor: Kawowa »

Nie jestem pewna, bo nigdy nie miałam żadnego ptaka w domu, ale tak na "chłopski rozum" raczej nie powinno to być miejsce narażone na przeciągi, a raczej coś zacisznego.
Poza tym musisz mieć odpowiednią klatkę, no i zatroszczyć się o właściwy pokarm dla ptaków. Możesz kupić coś takiego w sklepach zoologicznych albo online: golebie.rzeszowpl/
Poczytaj trochę więcej na temat hodowania ptaków w domu - na bank znajdziesz kilka wartościowych stronek poświęconych tej tematyce.
kasia123
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 10, 2016 11:08 am

Re: Jak zorganizować miejsce dla kanarka?

Post autor: kasia123 »

Na pewno będzie potrzebna klatka. do tego jakieś poidełko, specjalne karmy. Kanarka lepiej nie trzymać w ciemnym kącie, niech ma dostęp do światła słonecznego. Praktycznie wszystko, co dla niego potrzebne znajdziecie na stronie: <tu admin, za spam dziękujemy>
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Jak zorganizować miejsce dla kanarka?

Post autor: kalioppe »

Ok, a jak przygotować miejsce dla szczura?
Widzę, że sporo tu jest zorientowanych osób, więc może coś mi podpowiecie.
Tu znalazłam całkiem sensowny artykuł: pupilopl/wiadomosc/jaka-klatke-dla-szczura-kupic-ktora-klatka-bedzie-najlepsza-dla-szczura/3495/ . Dodacie do tego coś jeszcze?
Co prawda szczura jeszcze nie mam, dopiero przymierzam się do kupna, ale do takich rzeczy wolę przygotować się odpowiednio wcześnie, żeby potem nie było zaskoczenia.
ODPOWIEDZ