Co robicie, żeby nie bolało gardło?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Co robicie, żeby nie bolało gardło?

Post autor: Kawowa »

Jakie są wasze sposoby na to, żeby pozbyć się bólu gardła?
Możecie coś doradzić? Jestem ciekawa również tych domowych patentów.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Co robicie, żeby nie bolało gardło?

Post autor: Anita12 »

Mleko z miodem pomaga - tylko ciepłe!
Tutaj z kolei gardimax.compl/gardimax-medica/gardimax-medica-spray/ możesz poczytać o bardziej aptecznych rozwiązaniach.
Jest na przykład taki spray na gardło.
Moim zdaniem warto wziąć go pod uwagę. Zwłaszcza jeśli chodzi o bóle gardła u dziecka.
Dzięki temu masz szybsze działanie i łatwiejszą aplikację.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Co robicie, żeby nie bolało gardło?

Post autor: Gemma »

mnie zazwyczaj pomagają tabletki ziołowe ale przy bardziej przewlekłym bólu, to idę do lekarza.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Co robicie, żeby nie bolało gardło?

Post autor: Majeczkaa »

Anita12 pisze: wt mar 28, 2017 12:59 pm Mleko z miodem pomaga - tylko ciepłe!
Mleko z miodem to też był zawsze sprawdzony patent mojej babci – i rzeczywiście wszystkim z rodziny pomagało : ). Oprócz mnie niestety z dość przykrego powodu – a mianowicie nietolerancji laktozy. Może jednak los się teraz odwróci – bo powiedziałam w końcu basta i zamówiłam sobie darmowe próbki tabletek z laktazę (enzymem trawiącym laktozę) z tej firmy: lacto-joypl/ . Jak faktycznie takie rozwiązanie się sprawdzi to pomyślę nad abonamentem, żeby w końcu nie musieć trzykrotnie sprawdzać składu wszystkiego co jem ; ). I takie domowe sposoby jak mleko z miodem może w końcu i dla mnie będą dostępne.
ODPOWIEDZ