Problemy jelitowe

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Problemy jelitowe

Post autor: zaderka »

Jak radzicie sobie z zatwardzeniem? Stosujecie raczej naturalne metody, czy leki? Zatwardzenie nie jest niczym przyjemnym. Przy tego typu problemach doskwierają najróżniejsze dolegliwości, a samo wypróżnianie po dłuższym czasie jest bardzo nieprzyjemne, bolesne.
Pan Strach
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Problemy jelitowe

Post autor: malwa »

U mnie problem nie jest jakiś wyjątkowo poważny ale takie rzeczy mi się czasem zdarzają, zwykle staram się wtedy jeść produkty takie jak śliwki czy siemię lniane ale najlepiej działa w sumie xenna , bez żadnych gwałtownych reakcji.
stokłosa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 7:08 am

Re: Problemy jelitowe

Post autor: stokłosa »

Nie wiem czy wiecie ale jest w aptekach probiotyk dla osób dotkniętych chorobami proktologicznymi. Mój lekarz mówił mi że stosowanie Proctolactu umożliwia szybsze odbudowanie prawidłowej mikroflory odbytu i odbytnicy. Też mam hemoroidy ale odkąd stosuję ten probiotyk jest dużo lepiej
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Problemy jelitowe

Post autor: dzoana »

Uważam, że zakupy w aptece internetowej są najwygodniejsze. Bardzo dobrą ofertę na różne produkty ma internetowa Apteka Galen. Zamówicie u nich różne suplementy diety, a także między innymi takie produkty jak https://www.aptekagalen.pl/mediket-vers ... iala-120ml .
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Problemy jelitowe

Post autor: arnika »

Lepiej regularnie chodzić do lekarza i być zdrowym. Ostatnio coraz częściej mówi się o boreliozie: https://www.nowafarmacja.pl/blog/boreli ... i-leczenie . Czy wiecie cokolwiek o tej chorobie?
ODPOWIEDZ