Rozwód - czego się spodziewać?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Rozwód - czego się spodziewać?

Post autor: Yosia »

Polecam Wam sprawdzić Legaleo, czyli inaczej kancelarię adwokacka prowadzoną przez Państwo Wojas Pawlak. Tylko że oni stacjonują w Gliwicach, ale wydaje mi się że lepiej jest nawet dojechać do adwokata, który będzie sprawdzony i naprawdę dobry, niż brać nie wiadomo kogo z okolicy.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Rozwód - czego się spodziewać?

Post autor: Hyorin »

Warto korzystać z pomocy fachowca, jak nie wiadomo czego spodziewać się po drugiej stronie podczas rozwodu. W artykule https://faktywroclaw.pl/20200626324338/ ... o-adwokata są podpowiedzi, jak znaleźć adwokata od rozwodów.
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Re: Rozwód - czego się spodziewać?

Post autor: zaderka »

Zawsze w takiej sytuacji trzeba spodziewać się najgorszego, dlatego ja skorzystałam z porad dobrego sprawdzonego adwokata Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina. Pomógł mi przebrnąć przez wszystkie formalności i załatwił też wysokie alimenty oraz korzystny podział majątku po rozwodzie
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Rozwód - czego się spodziewać?

Post autor: kapitalna »

Zacznij od odpowiedniego wsparcia, polecam się zgłosić do radcaprawny-trojmiasto.pl . Ta kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu tego typu spraw od etapu składania wniosku już a nawet po doradztwo jeszcze wcześniej. Czasami osoby nie wiedzą do końca jak wyglądają takie sprawy, na jakie koszty trzeba się przygotować. Trzeba też wiedzieć jak prowadzić rozmowy, czego można oczekiwać po rozprawie. To wszystko powie radca właśnie.
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Rozwód - czego się spodziewać?

Post autor: Lena_Ko »

W prawie rodzinnym a mianowicie rozwodach specjalizuje isę ich kancelaria https://jstkancelaria.pl Pomogli nie dawno mojej znajomej uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie. Bardzo mocno angażują się w każdą sprawę i na pewno będziesz zadowolona.
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Rozwód - czego się spodziewać?

Post autor: JanaZCzech »

Przebieg rozwodu zależy od małżonków, jak i od ich adwokatów. Ja na pewno dobrze trafiłam jeśli chodzi o kwestię adwokata. Kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic bardzo profesjonalnie podeszła do mojej sprawy rozwodowej i szybko zadziałali bym była ponownie singielką.
Kajka88
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:40 pm

Re: Rozwód - czego się spodziewać?

Post autor: Kajka88 »

Miałam podobny dylemat przed swoim rozwodem. Nie wiedziałam jak to ogarnąć. Ale trafiłam na dobrego mecenasa, który pomógł mi zarówno w temacie samego rozwodu, jak i przygotowania się do rozprawy. To mecenas Michał Mindykowski z Gdańska. Osobom z Trójmiasta polecam, bo mecenas bardzo rzetelnie i kompleksowo podchodzi do tematu. Tutaj https://www.mindykowski.pl/ jego kancelaria.
ODPOWIEDZ