Specjalna karma dla buldoga?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Specjalna karma dla buldoga?

Post autor: Pumpilka »

Czy psy poszczególnych ras powinny jeść karmy przeznaczone specjalnie dla nich?
Jestem ciekawa jak wy do tego podchodzicie.
Tutaj pupilopl/wiadomosc/jaka-karma-dla-buldoga-francuskiego-i-angielskiego-najlepsza/3887/ czytałam o takich karmach dla buldogów francuskich i angielskich.
Kupować taką?
Pyzata
Pan Strach
rados
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:10 pm

Re: Specjalna karma dla buldoga?

Post autor: rados »

Właściwie to najważniejszy w karmie jest skład. I od tego należy zacząć szukanie karmy. Patrz na to jakie są składniki, jakie mięso i jakie proporcje. I by mięso było mięsem, a nie jakimś około mięsnym produktem, jak to w tanich karmach jest. Fajny skład karmy masz na pewno w Empire. Droższa karma, ale bardzo optymalny skład. Porównaj sobie.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Specjalna karma dla buldoga?

Post autor: scesny »

rados pisze: pn sty 02, 2023 1:35 pm Właściwie to najważniejszy w karmie jest skład. I od tego należy zacząć szukanie karmy. Patrz na to jakie są składniki, jakie mięso i jakie proporcje. I by mięso było mięsem, a nie jakimś około mięsnym produktem, jak to w tanich karmach jest. Fajny skład karmy masz na pewno w Empire. Droższa karma, ale bardzo optymalny skład. Porównaj sobie.
Empire ma całkiem niezłe te karmy. I nie tylko karmy. Empire ma też fajne przekąski jak te paski z kolagenem. Warto sobie popatrzeć co mają w ofercie. No i prawda, najważniejszy skład.
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Specjalna karma dla buldoga?

Post autor: srubka »

Jak cos, to bardzo fajne jakosciowo karmy dla psiaków mozna zamowic z Josery :) dobra cena, dobry skład
lorenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:45 am

Re: Specjalna karma dla buldoga?

Post autor: lorenka »

My tez zamawiamy karmę z Josery, pod wzgledem jakości naprawde spoko, cena tak samo przystepna
ODPOWIEDZ