Zestaw pędzli w kosmetyczce - dobry na prezent?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Zestaw pędzli w kosmetyczce - dobry na prezent?

Post autor: Mikowicz »

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Czy zestaw pędzli do makijażu w tym przypadku to dobry pomysł?
Tutaj puderek.compl/pedzle-bh-cosmetics/5512-bh-cosmetics-bh-chic-brush-set-zestaw-14-pedzli-do-makijazu-w-kosmetyczce.html znalazłam takie coś.
Puderek ma ogólnie sporo takich do wyboru. Ten komplet ma ładną kosmetyczkę, więc tym bardziej pasowałby mi na prezent.
Myślicie, że to dobry pomysł dla nastolatki?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Zestaw pędzli w kosmetyczce - dobry na prezent?

Post autor: Hyorin »

Zawsze warto kupować takie akcesoria w zestawie. Nigdy nie wiadomo, który pędzel może się przydać.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zestaw pędzli w kosmetyczce - dobry na prezent?

Post autor: siedemosiemdwa »

Moim zdaniem to świetny pomysł na prezent. Pędzli nigdy dość, a to na pewno lepsze rozwiązanie niż kosmetyki.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Zestaw pędzli w kosmetyczce - dobry na prezent?

Post autor: Yosia »

Celowałabym tutaj raczej w coś bardziej praktycznego, co powiesz o po prostu kosmetykach ? Tutaj znajdziesz szeroki wybór kosmetyków naturazdrowiepl Sporo moich znajomych robi tam zakupy i wiem ze bardzo sobie chwalą.
ODPOWIEDZ