Inwestycja w nieruchomości

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Inwestycja w nieruchomości

Post autor: Majeczkaa »

Cześć,

W ostatnim czasie poważnie zastanawiam się nad zainwestowaniem swoich oszczędności w nieruchomości. Na ten moment rozważam kupno kilku mieszkań pod wynajem, lub budowę własnego biurowca, który następnie przeznaczę na wynajem. Która z tych opcji według was jest bardziej przyszłościowa lub dochodowa? Zamierzam również wziąć udział w konferencji - biznesowi.pl/konferencje/biurowce-w-polsce
odbędzie się ona 22-23 października w Warszawie, a będą na niej poruszane m.in takie tematy jak właśnie biurowce w Polsce. Myślę, że taka wiedza bardzo rozjaśni mi i pomoże w ostatecznym podjęciu decyzji, jednak mimo to chciałabym poznać również wasze zdanie.
Pan Strach
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: Anita »

Na budowę biurowca mnie niestety nie stać. Zainwestowałam jednak w nieruchomości pod wynajem na rynku Wrocłąwskim i choć miejsce idealne pod względem ludności szukającym lokum ja borykałam sie z wieloma problemami z tego tytułu. Miałam chyba złą passę. W końcu postawiłam wszystko na jedną kartę i skorzystałam z usług DJN, która wzięła pod swe skrzydła me nieruchomości. Od tego momentu zaczęło być dobrze i zaczęłam zarabiać. DJN pozyskuje lokatorów, doposarza wnętrza w podstawowe sprzęty i dogląda nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona z ich działań.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: malwa »

Tak, mam podobnie ale też na jedno mieszkanie pod wynajem spokojnie mnie stać, tym bardziej że taka inwestycja dość szybko się zwraca jeśli kupisz atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji, ja myślę o osiedlu Atala gdzieś blisko centrum z wykończeniem pod klucz
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: AlaKawa »

Sama gdybym posiadała nieco więcej oszczędności, bardzo chętnie zainwestowałabym w ofertę taką jak działki rekreacyjne miejsce dla Ciebie . Jest to bowiem idealna propozycja dla każdego, kto marzy o tym, aby móc odpoczywać nad wodą. Leżą one bowiem w najbliższej okolicy pięknych jezior, a dodatkowo mamy tutaj możliwość zakupu bez zbędnych kosztów, wprost od sprzedającego:).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: siedemosiemdwa »

A jak szukacie nieruchomości? Korzystacie z aplikacji mobilnej sprzedajemy.pl? To chyba nowość, nie każdy o niej wie. A przeglądanie ofert w taki sposób jest jednak o wiele wygodniejsze.
ODPOWIEDZ