Komu zlecić firmowe finanse?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Komu zlecić firmowe finanse?

Post autor: Mikowicz »

Komu najlepiej zlecić firmowe finanse?
Zająć się tym samodzielnie, czy iść z tym do biura rachunkowego może lepiej?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Komu zlecić firmowe finanse?

Post autor: Kawowa »

Ja poszukałabym kogoś, komu właśnie można zlecić takie rzeczy.
Sama zupełnie się na tym nie znam.
Tutaj union.katowicepl/ widziałam takie biuro rachunkowe z Katowic.
Wydaje mi się, że to fajna opcja.
I w sumie za nieduże pieniądze.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Komu zlecić firmowe finanse?

Post autor: kapitalna »

Samodzielne prowadzenie księgowości? nie polecam. Na te zadania trzeba poświęcać sporo czasu, trzeba też na tym się znać. Księgowa na etacie to znowu duży wydatek a dodatkowy problem gdy zachoruje na przykład. Ciężko o zastępstwo. Dlatego zdecydowanie współpraca z biurem rachunkowym to będzie najlepsze rozwiązanie. Takie biuro zapewni kompleksowe usługi z dziedziny księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego. Jeśli w Katowicach szukacie to najlepiej zgłosić się do ask-financepl/ . Mają bardzo duże doświadczenie i najszerszą ofertę spośród biur w tym mieśie. Do tego poszerzają zasięg działania, mają oddziały w Krakowie czy Warszawie, do tego współpracują z firmami za granicą.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Komu zlecić firmowe finanse?

Post autor: Hyorin »

Firmowe finanse najlepiej prowadzić samemu lub mieć jakąś zaufaną księgową, która ogarnie takie sprawy.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Komu zlecić firmowe finanse?

Post autor: duser »

Myślę, że jeśli chodzi o księgowość w firmie, to najlepiej sprawdzi się biuro księgowe warszawa. Na ich stronie internetowej https://sygnum.pl znajdziesz ich ofertę oraz cennik. Są jednym z najpopularniejszych biur rachunkowych w Warszawie.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Komu zlecić firmowe finanse?

Post autor: brutus »

Dobre biuro księgowe wyróżnia się przede wszystkim ilością zadowolonych klientów. Tak właśnie jest z Everte, które siedzibę ma w Lublinie, a stali klienci pochodzą z różnych regionów Polski, między innymi Warszawa, Zamość, Chełm, Radzyń Podlaski oraz https://biuroeverte.pl/biuro-rachunkowe ... lubelskie/. Lubelskie biuro rachunkowe Everte zajmuje się między innymi:
- rozliczeniami podatkowymi,
- obsługą kadrowo - płacową,
- usługami rachunkowymi,
- usługami finansowymi.
Warto znaleźć tak dobre biuro jak Everte i wtedy nie trzeba martwić się o żadną dokumentację księgową.
ODPOWIEDZ