Dziewczyny jak radzicie sobie z ...tłuszczykiem?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Makaronowa
Zaglądacz forumowy
Posty: 35
Rejestracja: pn maja 21, 2018 12:23 pm

Dziewczyny jak radzicie sobie z ...tłuszczykiem?

Post autor: Makaronowa »

Dziewczyny jak radzicie sobie z ...tłuszczykiem?
myślałyście o jakichś operacyjnych likwidacjach takich rzeczy, czy raczej Chodakowska i treningi?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Dziewczyny jak radzicie sobie z ...tłuszczykiem?

Post autor: Aleksandra »

Ja dużo ćwiczę i staram się nie zapuszczać, wtedy nie ma problemu z boczkami itd;)
Moja mam robiłą z kolei zabiegi wyszczuplające w klinice lipolinepl/
i teraz dopiero po nich zabrała się za dietę i ćwiczenia żeby utrzymać fajne efekty,
ale to chyba każdy sobie inaczej radzi.

Grunt, żeby się nie przeżerać :)
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Dziewczyny jak radzicie sobie z ...tłuszczykiem?

Post autor: AlaKawa »

Nie ma się tutaj co oszukiwać, walka z tłuszczykiem to nie łatwa sprawa. Na pewno nie obejdzie się bez porządnego treningu, a do tego zbilansowanej diety. Dodatkowo można sięgnąć po spalacze tłuszczu. Sporo ciekawych informacji na ich temat można znaleźć na cityfitpl/blog/spalacze-tluszczu-czym-sa-czy-warto-stosowac/ . Moim zdaniem mogą one stać się fajnym dodatkiem do odpowiedniego żywienia i regularnej aktywności fizycznej:).
ODPOWIEDZ