Zabrać psa na urlop? Ale gdzie?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Zabrać psa na urlop? Ale gdzie?

Post autor: Aleksandra »

Zabrać psa na urlop? Ale gdzie?
Czy macie jakies sprawdzone miejscówki, w które można zabrać psa tak, zeby nikt się o to nie rzucał?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Zabrać psa na urlop? Ale gdzie?

Post autor: Dorota40 »

Ja tam zawsze na wakacje z psem, jade tam, gdzie mnie chcą :)
Czyli szukam sobie osrodków, które nie mają problemu z goścmi ze swoimi pupilami, a dzisiaj cześto na stronach internetowych
takich firm masz to wyraźnie zaznaczone.
Ostatnio byłam tu https://herbalsglamping.eu/dla-psow/
lux miejscówka, z 2 psiakami więc polecam
Czas i tak upłynie.
Malinowa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:34 pm

Re: Zabrać psa na urlop? Ale gdzie?

Post autor: Malinowa »

A czemu nie,coraz więcej jest ofert miejsc noclegowych, do których można zabrać swojego pupila.Oczywiście warto się zastanowić,czy będziemy mieli czas się na wakacjach nim zajmować,bom jak ma cały dzień siedzieć sam w pokoju hotelowym,to może warto zostawić go w domu pod opieką znajomych.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Zabrać psa na urlop? Ale gdzie?

Post autor: Hyorin »

My zawsze zabieramy psa, to tak jakby dziecka nigdy nie zabierać na wakacje.....
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Zabrać psa na urlop? Ale gdzie?

Post autor: asieczek »

jeśli interesują was bory tucholskie wakacje macie załatwione że będą super - uwielbiam te tereny, jest zielono, jest co porabiać zarówno dla dorosłych jak i dla dzieciaków. Sporo tras rowerowych, spływy kajakowe, konie :D no idealne miejsce dla mieszczuchów :)
stokłosa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 7:08 am

Re: Zabrać psa na urlop? Ale gdzie?

Post autor: stokłosa »

Można zabrać psa na urlop nawet wynajętym samochodem o ile się spełni warunki jakich wymaga wypożyczalnia. Czytałam o tym na tej stronie https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... zwierzeta/ i muszę przyznać że o wielu rzeczach nie miałam pojęcia a więc uważam że warto czytać takie artykuły
ODPOWIEDZ