Czy ktoś zamieniał zwykły puder na ryżowy? (kosmetyki)

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Czy ktoś zamieniał zwykły puder na ryżowy? (kosmetyki)

Post autor: Dorota40 »

Czy ktoś zamieniał zwykły puder na ryżowy? (kosmetyki)
A jeśli tak, to czy możecie mi powiedzieć jaka jest różnica między takimi pudrami?
dla cery?
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Czy ktoś zamieniał zwykły puder na ryżowy? (kosmetyki)

Post autor: siedemosiemdwa »

Moja koleżanka stosuje puder ryżowy. Jest dobry, naturalny, tylko raczej dla osób o jasnej karnacji.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Czy ktoś zamieniał zwykły puder na ryżowy? (kosmetyki)

Post autor: Aleksandra »

Dokładnie, największa wg mnie przewaga, jaką ma puder ryżowy nad innymi jest to,
że jest on bardzo naturalny i nie oddzialuje na cerę poprzez tonę chemii czy czego tam jeszcze.
Poczytaj sobie w necie normalnie o tym pudrze, czy zajrzyj do drogerii, które go sprzedają, np. tu https://kosmetykizameryki.pl/ecocera-pu ... r-15g.html
to od razu łykniesz więcej informacji, a moim zdaniem warto temu poświęcić czas, bo cuda działa z cerą :)
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Czy ktoś zamieniał zwykły puder na ryżowy? (kosmetyki)

Post autor: Yosia »

Szeroki wybór kosmetyków i nie tylko znajdziesz na pewno u nich http://www.drogeryjka.pl Sama zastanawiam się nad kilkoma kosmetykami dla siebie, bo cześć mam już na wyczerpaniu i czas na zarobienie zapasów.
ODPOWIEDZ