Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Post autor: Aleksandra »

Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?
Zastanawiam się czy teraz tego nie załatwić, żeby potem nie zabijać się w kolejkach w grudniu,
jeszcze w tych zwariowanych czasach...
Pan Strach
PatrycjaWrocek
Zaglądacz forumowy
Posty: 32
Rejestracja: pt sty 24, 2014 8:41 pm

Re: Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Post autor: PatrycjaWrocek »

No to jest dobry pomysł, ja Ci powiem, że ja to już od połowy października się rozgladam za fajnymi cenami,
zniżkami itd, nam też w tym roku ta cała akcja w Polsce i na świecie dała w kość, więc teraz zwracamy uwagę na ceny jakoś mocniej.
Interesuje mnie i pomysł na fajne zabawki na prezent dla dzieci i cena,
więc też siedzę na stronach typu gazetka biedronka zabawki czy na przeglądzie gazetek z innych sklepów i obczajam.
Myślę, że uda mi się interesujące przeceny wychwycić na tyle szybko, żeby potem skorzystać.

Trzeba sobie radzić, nie? :mrgreen:
mieciu
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lut 23, 2021 7:58 pm

Re: Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Post autor: mieciu »

prezenty kupuję systematycznie prędzej aby nie mieć w grudniu dużego wydatku na wszystkie prezenty. Ostatnio został mi podsunięty pomysł na pistolet do masażu. Miałem okazję testować u kumpla taki pistolet z Medivona. Fajne uczucie. Daje odprężenie mięśniom.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Post autor: foxi11 »

Nie są to może prezenty jakoś mocno wypasione ale tak, kupuję prezenty. Staramy się by były to prezenty z grupy tzw. przydatnych prezentów. Jednym z nich jest żel pod prysznic dla mojego brata - https://darmarsklep.pl/kapiel-i-pryszni ... znic-250ml .Wiem jakiego uzywa i postanowiłam ,że kupie mu taki sam więc tym samym mam pewność ,że prezent będzie się podobać.
bonita
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 7:57 pm

Re: Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Post autor: bonita »

Na Wielkanoc nie kupuję prezentów, jedynie dla dzieciaków z rodziny jakieś słodycze.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Post autor: kapitalna »

Powoli już przymierzam się do zakupów świątecznych. W tym okresie można dostać fajne wyprzedaże tylko trzeba wiedzieć co chce się kupić. Poluje na komiksy na stronie https://www.bee.pl/13596-komiksy i tylko czekam aż zaczną się konkretne przeceny
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Post autor: arnika »

Jeśli chodzi o prezent dla faceta to możecie też pomyśleć o takiej opcji jak przejazd sportowym samochodem po torze wyścigowym. Nie znam chyba faceta, który nie lubiłby takich aut. Zajrzyj na stronę https://autonator.pl/tor , gdzie poczytasz więcej o polskich torach wyścigowych.
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Post autor: aleksissa »

lubię dużo wcześniej kupić prezenty, dlatego już teraz się rozglądam za prostownicą dla siostry, znalazłam w max elektro model Smooth glide. Jest na nią świetna cena teraz i mam zamiar skorzystać z okazji i kupić już teraz
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Post autor: Leosia »

Choć mamy jeszcze dwa miesiące do świąt warto może już teraz pomyśleć o tym jaki prezent wybrać. Najlepszym kluczem do wyboru prezentu moim zdaniem to hobby osoby dla której szukamy prezentu. Mój brat jest miłośnikiem sztuki a dokładniej miłośnikiem malarstwa . Na szczęście nie ma z tym problemów - reprodukcje obrazów Warszawa są stale dostępne, więc nic tylko wybrać interesującą reprodukcję obrazu - i prezent gotowy.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Kupujecie już prezenty na świeta czy jeszcze nie?

Post autor: dzoana »

A co powiecie na wino? Moim zdaniem wino to świetny pomysł na prezent niezależnie od okazji. Można na przykład rzucić okiem na wina riojas: https://winayo.pl/pl/k/wina-hiszpanskie-rioja . Polecam się zainteresować.
ODPOWIEDZ