Hymon.pl - czy ktoś z ich pomocą robił fotowoltaikę?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Makaronowa
Zaglądacz forumowy
Posty: 35
Rejestracja: pn maja 21, 2018 12:23 pm

Hymon.pl - czy ktoś z ich pomocą robił fotowoltaikę?

Post autor: Makaronowa »

Hymon.pl - czy ktoś z ich pomocą robił fotowoltaikę?
Powiem szczerze że szukam opinii bo chcielibyśmy panele na większą powierzchnię a wiadomo to jest większa inwestycja więc chcę fachowca.
Doradzicie?
Pan Strach
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Hymon.pl - czy ktoś z ich pomocą robił fotowoltaikę?

Post autor: Majeczkaa »

Jeśli chodzi o fachowców to mogę polecić https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/ bo sama korzystałam z ich usług a o firmie, o której piszesz szczerze mówiąc nie słyszałam. Mogę powiedzieć, że z firmą hewalex jest świetny kontakt od początku do końca i służą pomocą, jeśli ma się jakiekolwiek pytania. My z mężem zdecydowaliśmy się na panele jakieś pół roku temu. Uważam, że to bardzo dobra inwestycja i zwróci się po kilku latach. Tym bardziej, że od stycznie wszedł ten podatek mocowy, niby nie aż tak wysoki, ale z drugiej strony jeszcze nie wiadomo co wejdzie w życie. Fajnie jest być chociaż trochę samo wystarczalnym i korzystać z energii, jaką daje nam natura. Myślę, że w przyszłości będziemy korzystać tylko z takiej energii, jest chyba najbezpieczniejszą formą. Chociaż w sumie też nie wiadomo, co z elektrowniami atomowymi, bo nie da się ich od tak wyłączyć, chyba cały czas trzeba nad nimi czuwać. Może jednak przyszłość energii słonecznej jest trochę oddalona w czasie, ale im szybciej się na nią przerzucimy tym lepiej.
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Re: Hymon.pl - czy ktoś z ich pomocą robił fotowoltaikę?

Post autor: Morek »

Makaronowa pisze: czw mar 04, 2021 2:06 pm Hymon.pl - czy ktoś z ich pomocą robił fotowoltaikę?
Powiem szczerze że szukam opinii bo chcielibyśmy panele na większą powierzchnię a wiadomo to jest większa inwestycja więc chcę fachowca.
Doradzicie?
Tak, jeśli chodzi o montaż fotowoltaiki w firmie https://hymon.pl/serwis-i-montaz/ o którą pytasz, to bardzo polecam. U nas są blisko mojego regionu więc wielu sąsiadów korzystało z ich oferty i pełna profeska, dobre ceny, fachowo.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Hymon.pl - czy ktoś z ich pomocą robił fotowoltaikę?

Post autor: Anita »

Hymon ma kilka biur regionalnych więc jest szansa, że obsługują również Twój rejon. Są dobrymi wykonawcami i profesjonalistami znającymi temat od podszewki. Wykonują audyt i na jego podstawie tworzą ofertę, która jest idealnie skrojona pod twoje zapotrzebowanie. Dzięki nim zyskujesz wysoka jakość instalacji, 15 lat gwarancji oraz opiekę serwisową.
k4sia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:23 pm

Re: Hymon.pl - czy ktoś z ich pomocą robił fotowoltaikę?

Post autor: k4sia »

Hymon jako jedna z największych firm na rynku i z niezłym finansowaniem daje po prostu gwarancje, że nie zniknie. Ostatnio był duży boom na panele i sporo powstało małych firm. Ale nikt nie da gwarancji, ze te firmy przetrwają na tyle długo, by serwisować instalacje, które położyły. Czy finansowo sie utrzymają tak długo. Z Hymonem ta pewność jest po prostu wieksza.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Hymon.pl - czy ktoś z ich pomocą robił fotowoltaikę?

Post autor: scesny »

k4sia pisze: sob kwie 01, 2023 4:35 pm Hymon jako jedna z największych firm na rynku i z niezłym finansowaniem daje po prostu gwarancje, że nie zniknie. Ostatnio był duży boom na panele i sporo powstało małych firm. Ale nikt nie da gwarancji, ze te firmy przetrwają na tyle długo, by serwisować instalacje, które położyły. Czy finansowo sie utrzymają tak długo. Z Hymonem ta pewność jest po prostu wieksza.
Bo tak to jest. Był duży boom, dużo robiło się instalacji, więc siłą rzeczy powstało sporo firm by to ogarnąć. Projektowo i montażowo. Ale to się skończyło. Już tego nie ma. I część firm będzie znikać. I faktem jest, że osoby mające instalacje od takich znikających firm, mogą mieć problem z samym załatwianiem gwarancyjnych problemów w przyszłości. Duża firma to pod tym względem jednak większa stabilność działania i istnienia na rynku. Hymon to jedna z największych o ile nie największa firma na rynku.
ODPOWIEDZ