Jaka reklama dla firmy?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: kangurka »

Myślę, że poza reklamą internetową, warto jednak również zainwestować w tę tradycyjną, postawić na druk broszur czy ulotek, ale zadbać o to, żeby rodane zostały osobom, które rzeczywiście może zainteresować nasz produkt.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: kangurka »

Ciekawą możliwość dają nam również zdjęcia firmowe na google street view. Ludzie mogą wówczas wirtualnie zajrzeć do miejsca, w którym pracujemy i zapoznać się z nim zanim zdecydują się na skorzystanie z naszych usług.
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: Thea33 »

Nie wiem, czy orientujesz się w temacie artykułów sponsorowanych, które możesz wykupić? To bardzo dobra usługa, dzięki której możesz wypromować firmę. Nie kosztują majątku, wbrew opiniom na rynku, a są naprawdę cennym narzędziem marketingowym.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: Brodacz876 »

Thea33 pisze:Nie wiem, czy orientujesz się w temacie artykułów sponsorowanych, które możesz wykupić? To bardzo dobra usługa, dzięki której możesz wypromować firmę. Nie kosztują majątku, wbrew opiniom na rynku, a są naprawdę cennym narzędziem marketingowym.
Może artykuły nie, ale znajomy opowiadał mi ostatnio o takiej firmie na śląsku która zdobyła mistrzostwo polski, ponoć w miesiąc zgarnął cały ruch z google i zabrakło miejsca na jego parkingu (ma warsztat samochodowy) :D
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: siedemosiemdwa »

Warto pomyśleć też o emisji obligacji korporacyjnych. Nie dość, że firma może w ten sposób pozyskać kapitał na swój rozwój, realizację inicjatyw to obecność na rynku (szczególnie publicznym) jest bardzo dobrym sposobem na jej reklamę - w mediach podawane są informację o tym jakie spółki są aktulnie notowane. Sama się dzięki temu dowiedziałam o kilku prężenie rozwijających się przedsiębiorstwach. Można skorzystać z usług doradcy finansowego, takiego jak BestCapital.pl, który pomoże w przeprowadzaniu emisji.

Obrazek
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: kangurka »

Na pewno dobrze byłoby zainteresować się także reklamą PKP Wrocław. Świetnie sprawdza się to w przypadku moich znajomych, którzy zanotowali znaczny wzrost sprzedaży od kiedy mają swoją witrynę na peronach.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: kangurka »

Warrto też postawić na rozpoznawalność w sieci i poza nią. Pomoże nam w tym z pewnością firma, zajmująca się projektowaniem logotypów Fooz.pl. Stworzy nam ona identyfikację wizualną na miarę naszych potrzeb, co jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotne.
Stenley
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 07, 2015 9:35 am

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: Stenley »

Według mnie najlepsza forma reklama to reklama w sieci. Oczywiście logo, wizytówki tworzące spójne materiały to podstawa, ale warto zainwestować w kampanię reklamową na facebooku, często te działania się sprawdzają. Korzystanie z usług spam może przynieść nam wiele korzyści.

Najlepiej skontaktować się z kimś, kto się tym zajmuje. :-)
zosia3
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 27, 2015 2:01 pm

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: zosia3 »

Ja również uważam, że najlepszą formą reklamy to pokazanie się w sieci. Ulotki w dzisiejszych czasach to już przeżytek i nie dotrzesz do takiej ilości potencjalnych klientów. Mąż zakładając firmę od razu przeznaczył pewna pulę pieniędzy na rozreklamowanie się w sieci, zlecił to ludziom, którzy się tym zajmują spam i dziś jest bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy. Jak reklama trafi do sieci, to już większa część sukcesu. Reszta zależy od obsługi:-)
ala90
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 16, 2016 8:20 pm

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: ala90 »

Reklama w sieci jest dobrym pomysłem, jednak tradycyjne reklamy według mnie tez są ważne. Na przykład ludzie stojący na przystanku i czekający na autobus przeczytają zamieszczony plakat . Gadżety, jakieś długopisy , kalendarze są według mnie fajnym pomysłem. Takie różne rzeczy możesz zamówić choćby tutaj spam. Mój mąż korzystał z ich usług i jest zadowolony.
ODPOWIEDZ