Hurtownie płyt meblowych w Polsce

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Hurtownie płyt meblowych w Polsce

Post autor: Kawowa »

Pomyślałam, że przyda się wątek, w którym można napisać adresy sklepów i hurtowni z akcesoriami meblowymi, także dla klientów indywidualnych.
Wrzucajcie linki, adresy i inne namiary.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Hurtownie płyt meblowych w Polsce

Post autor: Anita12 »

Jeśli ktoś potrzebuje namiarów w okolicy Opola czy Nysy, to jest hurtownia płyt meblowych
Obsługują oczywiście również klientów indywidualnych, ceny są naprawdę niskie, a oferowane produkty wyróżniają się dużą wytrzymałością.
Mają tam też spory wybór jeśli chodzi o pozostałe akcesoria meblowe.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Hurtownie płyt meblowych w Polsce

Post autor: AlaKawa »

Dzisiaj tak na dobrą sprawę wybór wszelkiego typu elementów, niezbędnych do stworzenia wyjątkowych mebli mamy bardzo duży. Przy czym osobiście chętnie postawiłabym na ofertę frontów meblowych, dostępnych na fronty-skandynawskiepl/ . Są one przede wszystkim produkowane w kraju, na wymiar. Przy czym jeżeli zależy nam na produktach z najwyższej półki, będzie to zdecydowanie dobry wybór, szczególnie, że dzięki takim propozycjom możemy stać się posiadaczami mebli oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju:).
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Hurtownie płyt meblowych w Polsce

Post autor: Jolanta »

Bardzo dobry pomysł! Taka baza polecanych firm jest niezwykle przydatna. Ja osobiście, właśnie dzięki przeczytanej na innym forum recenzji trafiłam na fronty meblowe Intar. Przyznam szczerze, że wcześniej o nich nie słyszałam, a mają naprawdę niezły asortyment produktów, które przydadzą się każdemu. kto właśnie planuje urządzanie swojego mieszkania.
ODPOWIEDZ