Potrzebny mi odkurzacz

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Potrzebny mi odkurzacz

Post autor: Anita12 »

Stary już się zepsuł, więc zostaje mi kupić coś nowego.
Podpowiedzcie jakiego odkurzacza powinnam szukać i czym się kierować?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Potrzebny mi odkurzacz

Post autor: Kawowa »

Od września ubiegłego roku wszystkie odkurzacze są oznaczone etykietą energetyczną, dlatego będzie ci łatwiej podjąć decyzję, jaki model wybrać.
Sprawdź sobie tutaj jakie odkurzacze w tej chwili są warte uwagi. Możesz porównać ich podstawowe parametry.
Jeśli na przykład masz w domu zwierzaka, szukaj modelu wyposażonego w odpowiednią szczotkę usuwającą sierść.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Potrzebny mi odkurzacz

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja akurat miałam odkurzacz jako gratis, ponieważ kupowałam okap oraz kuchenkę indukcyjną z firmy Amica. Ale jak coś to mogę polecić ich sprzęt, jest bardzo dobry.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Potrzebny mi odkurzacz

Post autor: kapitalna »

Na temat odkurzaczy można sobie tutaj poczytac http://sbart.pl/czym-roznia-sie-od-sieb ... zemyslowe/
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Potrzebny mi odkurzacz

Post autor: Hyorin »

Ja mam odkurzacz z Samsunga i od kilku lat się sprawdza. Bardzo dobrze czyści różne powierzchnie.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Potrzebny mi odkurzacz

Post autor: designerka »

Ja kupiłam miesiąc temu zelmer flooris. Jest genialny! Doskonale sobie radzi z sierścią - na dywanie, na podłodze, na łóżku.
kasia123
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 10, 2016 11:08 am

Re: Potrzebny mi odkurzacz

Post autor: kasia123 »

kupiłam odkurzacz zelmer jupiter. Jestem zadowolona, bo ma dużą moc ssania szczególnie jeśli chodzi o dywany no i do tego dobre filtry.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Potrzebny mi odkurzacz

Post autor: kalioppe »

Ja z kolei szukam dobrego odkurzacza samochodowego. Możecie coś polecić? Czego używacie do sprzątania auta?
Tutaj znalazłam trochę wskazówek: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/odkurz ... epszy/331/ . Myślicie, że warto się tym kierować? O czym jeszcze warto pomyśleć?
Odkurzacz nie musi być z jakiejś najwyższej półki, ale chciałabym, żeby posłużył nam przez kilka lat.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Potrzebny mi odkurzacz

Post autor: designerka »

Oj, to taki trudno doradzić. W sumie nie mam pojęcia jaka marka takie robi. Hmmm może Karcher?
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Potrzebny mi odkurzacz

Post autor: Kobite »

Karchery są dobre, z tym, że to odkurzacze troszkę większe do ciężkich zadań. Tak czy inaczej być może takiego ktoś będzie potrzebował to tutaj mogę odesłać do https://www.asc-pro.pl/ jest to firma zajmująca się dystrybucją marki Karcher swego czasu zamawialiśmy od nich myjki cieśnieniowe i jeden odkurzacz właśnie i jesteśmy zadowoleni bo sprzęt działa u nas już jakiś czas i raczej nie ma z nim żadnego problemu.
ODPOWIEDZ