Problem z komputerem - kto naprawi szybko?

Pracy w branży wnętrzarskiej. Szukam/dam/współpraca/razem itp
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Problem z komputerem - kto naprawi szybko?

Post autor: Anita12 »

Szukam jakiegoś serwisu w Krakowie, który może się zająć problemem z komputerem w miarę szybko.
To moje narzędzie pracy, więc każdy dzień bez niego, to dzień, w którym nic nie zarobię.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Problem z komputerem - kto naprawi szybko?

Post autor: Kawowa »

Z tego co słyszałam, jest kilka serwisów w Krakowie, które są w stanie szybko wykonać takie naprawy i oddać sprawny komputer.
Pozytywną opinią cieszy się np. ten serwis: http://aries-krakow.pl/index.php/pages/serwis-apple/
Zajrzyj sobie na ich stronkę, poczytaj - może akurat uznasz, że tam chcesz oddać swój komputer.
Myślę, że powinni się uwinąć tak szybko, jak to możliwe.
loca88
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt mar 12, 2021 10:54 am

Re: Problem z komputerem - kto naprawi szybko?

Post autor: loca88 »

Nie wiem, ale wydaje i się że to dobry sprzęt........ Najlepiej sprawdzić sobie parametry i nad wszystkim zastanowic, co będzie wam potrzebne.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Problem z komputerem - kto naprawi szybko?

Post autor: foxi11 »

Zapodaj temat na Fb i z pewnością ktoś się znajdzie. Jeśli nie to wrzuć w googla i tam już na 100 procent.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Problem z komputerem - kto naprawi szybko?

Post autor: alenka »

Ja myślę, ze w każdym większym mieście znajdzie się taki sprawdzony serwis komputerowy. Jeśli chodzi o Trójmiasto to bez dwóch zdań polecam firmę DrLaptop. Już nie raz naprawiali moje komputery, korzystałam też z usług pogotowia komputerowego. Bardzo sprawnie działają, ceny usług nie są wygórowane a sama obsługa klienta na wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ