Poprowadzić samodzielnie kadry?

Pracy w branży wnętrzarskiej. Szukam/dam/współpraca/razem itp
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Poprowadzić samodzielnie kadry?

Post autor: Anita12 »

Czy to jest trudne?
Nigdy wcześniej nie miałam z tym do czynienia, ale podobno da się to w miarę szybko opanować...
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Poprowadzić samodzielnie kadry?

Post autor: Kawowa »

Myślę, że to jest właśnie takie do opanowania, zwłaszcza jeśli jeszcze masz do tego głowę.
Zobacz sobie tutaj: wfirmapl/kadry-i-place-online jak sprawdza się taka księgowość online.
Wydaje mi się, że takie rozwiązanie, jakie udostępnia wfirma.pl jest warte uwagi.
Choćby ze względu na łatwą obsługę i możliwość zaoszczędzenia trochę kasy.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Poprowadzić samodzielnie kadry?

Post autor: kalioppe »

Myślę, że każdy jest w stanie to zrobić. Ważne, żeby być gotowym do dokształcania się, bo bez tego ani rusz. Przepisy zmieniają się bardzo szybko, a prowadząc samodzielnie kadry obowiązkowo musimy z nimi nadążać.
Ale na pewno da się to zrobić :) Wiem, co mówię w swojej firmie wiele działów obsługuję sama. Teraz chodzą mi po głowie szkolenia z windykacji: wlr.compl/szkolenia,30-Windykacja.html . Jak dobrze pójdzie, tym też będę w stanie zająć się sama :)
ODPOWIEDZ