Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Weronika90
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 23, 2016 7:39 am
Kontaktowanie:

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: Weronika90 »

Wydaje mi się że czajniki tradycyjne są lepsze od elektrycznych te elektrycznie bardzo często i szybko się przepalają a tradycyjne zazwyczaj dłużej się trzymają i bardzo trudno jest je spalić :)


<admin zaleca lekturę regulaminu. Użytkownik zbanowany>
Pan Strach
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: bajaola »

Kiedyś używałam elektrycznego, ale gdy kupiłam sobie w sklepie galerialimonka pl tradycyjny wszyscy w domu poczuli różnicę. Każdy stwierdził, że smak tej kawy i herbaty jest o wiele lepszy. Zresztą gro moich znajomych twierdzi to samo. Powiem, że nawet na parapetówkę kupowałam u nich taki czajnik i koleżanka jest z niego bardzo zadowolona, faktycznie mają dobre marki, a więc ta jakość jest z góry zapewniona.
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: Mako24 »

Ja upieram się przy elektrycznym.

Często rano jak wstawiam wodę to idę wziąć prysznic i mam pewność, że woda się zagotuje a następnie czajnik się wyłączy. Zostawiając czajnik na piecu nie mam takiej pewności.

Wygoda wygoda jeszcze raz wygoda.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: Hyorin »

Ja jestem zdecydowanie za czajnikiem elektrycznym, bo taki szybciej gotuje wodę. Nie trzeba czekać w nieskończoność. Jak nie wiecie gdzie szukać najnowszych modeli to zerknijcie na czajniki elektryczne w Homebook.pl. Ja znalazłam tam ładny czajnik. I do tego jest funkcjonalny.
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: Onstek »

Hejho,
Szukam dzbanka do filtrowania wody, który nie zawiera plastiku.
Może być albo jakby szklana Brita, albo metalowy system filtracji, ale tak aby filtry też nie zawierały plastiku.

A może nie kombinowaać z dzbankami do wody, ale po prostu zamontować sobie w domu taki dystrybutor: https://dystrybutory.eu/dystrybutory-fi ... c-1_5.html ? Czy ktoś użytkuje moze w warunkach domowych? Czy jesteście z niego zadowoleni?
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: dzoana »

Obecnie coraz częściej stawia się na designerskie gadżety do domu. Ciekawym wyborem może więc być na przykład SMEG Czajnik. Słyszałam, że akcesoria kuchenne tej marki są obecnie bardzo na czasie.
ODPOWIEDZ