Co na okno w kuchni?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Co na okno w kuchni?

Post autor: Anita12 »

Roleta, żaluzja czy zasłony?
Co najlepiej sprawdzi się na kuchennym oknie? Doradźcie coś, bo nie mam pomysłów.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: Kawowa »

Ja bym chyba postawiła jednak na roletę, bo zasłony nie pasują do kuchni, a żaluzje trudno się czyści.
Tutaj widziałam: lotaripl sporo ciekawych propozycji.
Może tam znajdziesz coś odpowiedniego na okno?
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja jestem zwolenniczką rolet. Moim zdaniem są najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: Anita »

Polecam roletę. Idealnie się sprawdza.
Dodatkowo jak element zdobiący okno mam małą fikuśną firaneczkę.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: brutus »

U nas to rolety plus firanka. Takie zestawienie podoba mi się chyba najbardziej. Estetyczne i ładne.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: Martis04 »

Mi się w oknach podobają rolety, żaluzje się coraz rzadziej stosuje. Ale do tego jak sie ma firanki... jeszcze fajnie przyozdobione ;) Dobrze to wygląda.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja mam rolety dzień/noc. W kuchni jest to zdecydowanie najlepsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązanie.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: niewazne »

My zdecydowaliśmy się na firany. Z racji tego,ze mamy mieszkanie w tradycyjnym stylu. Kuchnia jest bardzo klasyczna tak wiec rolety się gryzły . Braliśmy jeszcze pod uwagę rolety rzymskie, ale porządne rolety rzymskie to duży koszt.

Firany są jednak o wiele tańsze.
Za firany zaplaciliśmy dosłownie 100 zł ( kupiliśmy gotową firanę - konkretnie model na zdjęciu ponizej).

Zamawialiśmy je w tym sklepie:firaneonet/firany-do-kuchni
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: AlaKawa »

A co sądzicie o zazdroskach?
Podobają się Wam, cz wręcz przeciwnie, uważacie, że takie firanki są w totalnie złym guście?
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Co na okno w kuchni?

Post autor: Kobite »

Przecież to wszystko zależy od tego w jakim stylu macie zrobioną kuchnię i co chcecie przy użyciu okien zaznaczyć. Mi tam bardzo podobają się rolety rzymskie i wszystkim, którym będę mógł, będę polecał takie rozwiązania, a jest tego spory wybór, jakbyście chcieli mieć pewność, że produkt będzie dobry to odsyłam - apstudiolodzpl/ pamiętajcie, że zarówno jakieś zasłony, jak również to co dajecie na okna powinno być spójne z całą koncepcją.
ODPOWIEDZ