Nietypowe talerze

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Nietypowe talerze

Post autor: Aleksandra »

W czasie szusowania po sieci za oryginalnymi talerzami trafiłam na coś takiego:
Obrazek
Myslicie, że nada się do kuchni czy raczej zbyt ekstrawaganckie i prędzej by sie sprawdziło w lux restauracji niż w domu?

--
Takie talerze można znaleźć na http://witeks.pl/szklo_bezbarwne.
Pan Strach
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Nietypowe talerze

Post autor: boom99 »

o rany - boski, ale nie wiem czy dzieciom bym nałożyła na takie coś obiad, bo zaraz by posiekały na kawałeczki :)
Kimmi
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 04, 2014 11:14 am
Kontaktowanie:

Re: Nietypowe talerze

Post autor: Kimmi »

Fajne. ; ) Myślę, że do kuchni się nada, ale nie na każdy obiad. Bardziej na specjalne okazje.
Ostatnio zmieniony śr cze 18, 2014 8:51 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Nietypowe talerze

Post autor: kalioppe »

Świetne :)
Sama chętnie bym takie widziała w swojej kuchni.
Oczywiście nie na co dzień, tylko na jakieś szczególne okazje.
Jedzenie na pewno lepiej by smakowało ;)
Gosiaczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 25, 2014 1:33 pm

Re: Nietypowe talerze

Post autor: Gosiaczek »

To są szklane talerze czy mi się wydaje? Faktycznie są dość ciekawe, chociaż do mojej kuchni raczej by nie pasowały.
radek84
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: pn wrz 22, 2014 9:29 pm

Re: Nietypowe talerze

Post autor: radek84 »

Jak ktoś przepada za nowoczesną kuchnią i w ogóle, to czemu nie. Jak najbardziej pasuje. Ale właśnie bałbym się o małe smyki, że mogą mi takie cudeńka strzaskać. :P.
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Nietypowe talerze

Post autor: Thea33 »

Myślę, że jeden lub dwa chciałabym mieć, ale całego zestawu raczej nie. Chyba nie są tak nietrwałe, jak ktoś się obawia :) Jeśli dziecko mogłoby je "posiekać na kawałeczki" to jaką krzywdę mógłby sobie zrobić dorosły człowiek nimi ;)
AldiS
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 07, 2014 6:41 am

Re: Nietypowe talerze

Post autor: AldiS »

Mało praktyczne, raczej na co dzień odpadają. Mi się podobają te nietłukące się talarze Ambition co mają w Hels Kitchen
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Nietypowe talerze

Post autor: enigmaa »

Wydają się mi mało praktyczne i nie za bardzo podobają się mi talerze w tym kształcie.
Jak dla mnie talerze powinny wyglądać tak ja te: http://www.marka-conceptstore.pl/kategoria/talerze
Obrazek
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Nietypowe talerze

Post autor: AlaKawa »

Mnie osobiście takie talerze bardzo się podobają, ale jednak faktycznie przeznaczyłabym je wyłącznie na specjalne okazje, na co dzień natomiast coś bardziej klasycznego:)
ODPOWIEDZ