Jaką kuchenkę wybrać?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Jaką kuchenkę wybrać?

Post autor: kalioppe »

Jakie kuchenki macie w swoich kuchniach? No i najważniejsze - czy jesteście z nich zadowoleni?
Ja do tej pory cały czas gotowałam na gazie. Przy najbliższym remoncie kuchni chciałabym w końcu to zmienić. Tylko teraz pytanie - na co?
Czytałam o indukcyjnych kuchenkach: morelenet/wiadomosc/ranking-plyt-indukcyjnych-top-10-najlepszych-modeli/1205/ . Wydaje się, że to całkiem niezłe rozwiązanie. Co myślicie? A może doradzicie mi jakiś konkretny model?
Będę wdzięczna za pomoc.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jaką kuchenkę wybrać?

Post autor: Hyorin »

U mnie jest Mastercook. Wcześniej miałam Amicę i też była dobra, nie narzekałam. CHciałam mieć tylko płytę indukcyjną.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jaką kuchenkę wybrać?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja posiadam kuchenkę z Amica. Ta firma ma ostatnio naprawdę dobry sprzęt, który opłaca się kupować.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jaką kuchenkę wybrać?

Post autor: AlaKawa »

U mnie też taka kuchenka bardzo fajnie sprawdzała się przez długie lata. Niemniej jednak przy najbliższym remoncie, będę chciała postawić na coś innego. Bądź co bądź póki co rozglądam się za ładnymi meblami. Jak do tej pory najbardziej do gustu przypadły mi białe krzesła z edinos.pl/krzesla-biale . Prezentują się naprawdę fajnie, a jak Wam się podobają?
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Jaką kuchenkę wybrać?

Post autor: Anita »

Wybrałam nowoczesną kuchenke gazową z Solgazu. Znakomicie się prezentuje, jest łatwa w obsłudze co najważniejsze mam mniejsze zużycie gazu więc dzięki temu wyborowi mój budżet domowy zyskał.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jaką kuchenkę wybrać?

Post autor: designerka »

Słyszałam wiele dobrego o tej płycie. Ja się waham. Chyba jednak jak będę zmieniać, to na płytę indukcyjną.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jaką kuchenkę wybrać?

Post autor: kapitalna »

Dowiedziałam się jakiś czas temu, że kuchenki gazowe są dla nas zdrowsze niż indukcja i u siebie mam gazową. Sprawdza się bardzo dobrze, gaz wychodzi ekonomicznie, potrawy przyrządzają się szybko i jest w sumie prosta w czyszczeniu. Nie zamieniłabym na płytę a jeśli już to na pewno gazową. Ale ogólnie sprawdza się wolnostojąca kuchenka u mnie.
ODPOWIEDZ