Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Post autor: boom99 »

Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?
To jest o wiele wyższy koszt od takich standardowych ?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Post autor: Aleksandra »

To zależy jakiej jakości miałyby być takie garnki i patelnie na indukcję.
Wiadomo, że jak chcesz lepszą jakość jak ze specjalistycznych naczyń z cookstore.pl/patelnie,c9 to cena będzie wyższa, ale za to garnki posłuzą przez wiele lat, a nie 2-3 i do wyrzucenia. Więc coś za coś:)
Jakkolwiek na pewno tańsze garnki na kuchenki indukcyjne też dostaniesz, kwestia poszukania i dopytywania sprzedawców.

A co wymieniasz kuchenkę czy naczynia?
paula
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:28 am

Re: Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Post autor: paula »

z tego co się orientuję wśród znajomych wychodzi to mniej więcej dwa razy drożej, za garnki podobnej klasy
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Post autor: mariel »

Tego typu garnki są niestety droższe od takich, które można stosować na zwykłe kuchenki, ale zawsze można rozejrzeć się w ofercie. Może jakieś promocje..
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Post autor: OlaPe »

Ostatnio widziałam emaliowane garnki ze znaczkiem, że mogą być używane na kuchence indukcyjnej. Nie były jakoś bardzo drogie.
Awatar użytkownika
Bimbek
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 01, 2015 4:33 pm

Re: Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Post autor: Bimbek »

OlaPe pisze:Ostatnio widziałam emaliowane garnki ze znaczkiem, że mogą być używane na kuchence indukcyjnej. Nie były jakoś bardzo drogie.
Też takie widziałem. Nie pamiętam ceny, ale komplet nie kosztował więcej niż 300 zł. To był jakiś polski producent. Niemniej można kupić gary i za kilka tysięcy, jak ktoś ma za dużo kasy ;)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja kupiłam zestaw garnków do kuchenki indukcyjnej w ikea za ok. 200 zł. Uważam, że cena była bardzo korzystna.
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Post autor: Lena_Ko »

Ja kupiłam 5 garnków z przykrywkami Tefal na allegro za 270 zł. Oczywiście są droższe zestawy. Ten wydawał mi się ekonomiczny. Zestaw 3 garnków był za 220 zł :/
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Post autor: kapitalna »

Podobnej jakości garnki to w zbliżonych cenach można kupić, są też takie które spokojnie i na indukcję i na gazową kuchenkę się nadają. Jak chcesz mieć na lata i rzeczywiście zobaczyć różnicę jak smakuje jedzenie z porządnego garnka to na zakupy na pieknowdomupl/valdinox odsyłam, ja jestem zachwycona i chyba nawet polubię gotować.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ile kosztują garnki na kuchenkę indukcyjną?

Post autor: siedemosiemdwa »

Niedawno czytałam o tym, że najzdrowsze są garnki emaliowane. Tylko czy one są na indukcję? Bo takich nigdy nie widziałam.
ODPOWIEDZ