Jakie przekąski do pracy?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Jakie przekąski do pracy?

Post autor: Thea33 »

Co najchętniej zabieracie do pracy?
Jakieś przekąski, owoce, kanapki?
U nas w biurze rządzą kanapki.
Koleżanki prześcigają się w dodatkach do nich.
Ostatnio króluje pasta po skandynawsku, jako dodatek na kanapeczkach.
Próbowaliście? Jak Wam smakuje?
Pan Strach
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Jakie przekąski do pracy?

Post autor: martus566 »

Ja dziś mam kurczaka w cieście na ostro ;) Warto robić sobie dzień wcześniej większą ilość, która później zabrać możemy również na następny dzień do pracy ;)
Kalis
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lut 29, 2016 1:55 pm

Re: Jakie przekąski do pracy?

Post autor: Kalis »

ja lubię zabierać jogurty naturalne, różne owoce, ale głównie jabłka czy banany, ale także warzywa tj. marchewki. Zawsze też możesz zrobić sałatki, które możesz zabierać w kolejnych dniach pracy.
danuta11
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 18, 2016 9:46 am
Kontaktowanie:

Re: Jakie przekąski do pracy?

Post autor: danuta11 »

Musi z owocami pychotka zalane jogurtem naturalnym. DO tego jeszcze słodka bułeczka oczywiście samodzielnie pieczona
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Jakie przekąski do pracy?

Post autor: Anita »

Nie preferuję zabierania kanapek do pracy. Zwykle szykuję jogurt z owocami i płatkami owsianymi czasami zabieram orzechy czy pestki słonecznika i dyni.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Jakie przekąski do pracy?

Post autor: Kaska32 »

Ja też przygotowuję sobie takie zdrowe desery np. muesli, jogurt naturalny, truskawki, banany, żurawinka i nasiona chia. Jest to pyszne i bardzo pożywne, w sumie obiad to jem dopiero po pracy, bo jestem dzięki temu cały czas najedzona ;)
sosenka
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 27, 2016 9:22 am

Re: Jakie przekąski do pracy?

Post autor: sosenka »

Jak jest opcja odgrzania to fajnie wziąć sobie np. obiad . Kanapki to nie najlepszy pomysł na dłuższą metę.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Jakie przekąski do pracy?

Post autor: enigmaa »

Jako przekąskę do pracy dość często zabieram jakieś ciasto własnoręcznie upieczone.
Już niedługo będzie sezon na dynie i będę piekła moje ulubione ciasto dyniowe według tego przepisu:
przepisy.pl/przepis/ciasto-dyniowe
Ciasto to jest hitem - smakuje wszystkim moim współpracownikom.
Malereczka
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 30, 2016 1:42 pm

Re: Jakie przekąski do pracy?

Post autor: Malereczka »

Najczęściej są to sałatki. Do tego owoce. Kilka osób przynosi domowy obiad. Najważniejsze, aby było zdrowo.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Jakie przekąski do pracy?

Post autor: Yosia »

Ja najczesciej jem salatki ;) Przygotowuje je sama w domu, dzien wczesniej. Mam pewnosc, ze jem cos zdrowego i swiezego.
ODPOWIEDZ