Najważniejsza jest wygoda

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kalis
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lut 29, 2016 1:55 pm

Najważniejsza jest wygoda

Post autor: Kalis »

ja znalazłam świetny artykuł na temat urządzania kuchni mieszkaniezpomyslempl/porady/kuchnia-i-jadalnia/1685-kuchnia-serce-domu-jak-ja-urzadzic Moim zdaniem wyczerpuje temat. Pamiętam jak sama siedziałam i głowiłam się, często zarywałam noce jak moja kuchnia nie nadawała się jeszcze do użytkowania. Na szczęście tamte czasy mam już za sobą. Pamiętajcie tylko o jednym - najwazniejsza jest wasza wygoda. Reszta, to już kwestia gustu i możliwości :)
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Najważniejsza jest wygoda

Post autor: siedemosiemdwa »

Chętnie poczytam ten artykuł. Choć ja najczęściej szukam porad na Homebooku, tam można znaleźć wiele wskazówek.
winkor
Zaglądacz forumowy
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 08, 2016 7:23 pm

Re: Najważniejsza jest wygoda

Post autor: winkor »

Ja rowniez, dzieki. Moze w przyszlosci rowniez zastanowie sie nad takim rozwiazaniem. :)
patrycjaolaw
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: wt sie 23, 2016 12:04 pm
Kontaktowanie:

Re: Najważniejsza jest wygoda

Post autor: patrycjaolaw »

Witam bardzo fajne artykuły można dowiedzieć się wiele interesujących rzeczy. Ja również najczęściej szukam porad na Homebooku
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Najważniejsza jest wygoda

Post autor: Martis04 »

No nie dziwie się, też tak uważam. Teraz jest tyle rozwiązań że spokojnie można szaleć. Wszelkie porady zawsze cenne a wygoda górą!
Martina
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: wt sie 02, 2016 8:58 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Najważniejsza jest wygoda

Post autor: Martina »

Uwielbiam kuchnie, które maksymalnie wykorzystują przestrzeń nawet, jeśli jest niewielka. Bardzo podobały mi się propozycje ze strony od admina: czytaj regulamin, linki wykasowane ponieważ mnóstwo w nich szuflad i szafek a ja mam bardzo dużo urządzeń AGD, które lubię chować po użyciu. Taka niezagracona kuchnia to dla mnie duży plus, od razu mam ochotę coś w niej przygotować.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Najważniejsza jest wygoda

Post autor: AlaKawa »

Moim zdaniem jeżeli mówimy o wygodzie w kuchni, tutaj na pewno nie można zapomnieć o małym agd. Sama jakiś czas temu szukałam jakiegoś dobrego miksera do domu i sporo ciekawych produktów tego rodzaju, udało mi się znaleźć w ofercie sklep.technica.pl/miksery/0,kitchen-aid . Można tam bowiem znaleźć wysokiej jakości miksery, które doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale nawet w restauracjach i na pewno posłużą przez długie lata.
ODPOWIEDZ