Jakie kafelki do kuchni?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Jakie kafelki do kuchni?

Post autor: Anita12 »

Jakie kafelki do kuchni warto kupić?
Szukać czegoś z wzorami czy gładkiego? Co sprawdza się u was?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Jakie kafelki do kuchni?

Post autor: Kawowa »

Takie całkiem gładkie rzeczywiście mogą być o tyle problematyczne, że od razu będzie na nich widać zabrudzenia.
Tutaj tubadzinpl/ zobacz sobie propozycje takich płytek.
Mają duży wybór. Ja bym poszukała czegoś z jakimś wzorem/rysunkiem.
Albo ułożyć szachownicę - też może wyjść ciekawie :)
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jakie kafelki do kuchni?

Post autor: kapitalna »

Zależy wszystko jakie będzie kolor ścian w kuchni. Jeśli gładki, to podłoga może być bardziej odważna. Tutaj masz ten temat bardziej rozwinięty: domifikacjepl/better-home/madry-polak-po-szkodzie-zdradliwe-malowanie-scian-w-kuchni/ . Dotyczy malowania ścian w kuchni oraz odpowiedniego doboru kolorów
omnis
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 13, 2015 8:06 am

Re: Jakie kafelki do kuchni?

Post autor: omnis »

O co chodzi z gładkością płytki i widocznym brudem? Do kuchni chyba jednak lepszy byłby gładki wzór. Co do płytek to na rynku jest cała gama różnych produktów i płytek, tańszych i droższych. Kolega wyżej podał producenta tubądzin - fakt, ładna mają pomysły, brat ma nie w kuchni ale w łazience. Dorzucę jest np. ceramstic, który ma bardzo udane nowe kolekcje. A płytka w kuchni na ścianie - dobry pomysł?
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jakie kafelki do kuchni?

Post autor: Hyorin »

Ja mam jasne, poprzeczne kafelki. Zauważyłam natomiast, że teraz w modzie są szklane panele.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jakie kafelki do kuchni?

Post autor: designerka »

A to prawda - szkło jest bardzo modne. Tylko mi się to kompletnie nie podoba. Wolę płytki.
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Jakie kafelki do kuchni?

Post autor: Młynarczyk »

Teraz to szkło jest w modzie i grafika na szkle w kuchni to tez hit i jakbym miał od nowa swoją kuchnie urządzać to szedłbym w tym kierunku na fototapetce widziałem wiele fajnych szkieł do kuchni :D
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jakie kafelki do kuchni?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja mam biała kafelki, takie trochę w stylu retro. Bardzo prosto się je czyści, więc jestem zadowolona z tej decyzji.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jakie kafelki do kuchni?

Post autor: AlaKawa »

A jakiej marki są te kafelki, bo sama od dłuższego czasu planuję wprowadzenie wielu zmian w swojej. Przede wszystkim chciałabym wymienić zarówno płytki, jak i podłogę. Poza tym od dłuższego czasu marzą mi się piękne, drewniane meble. Nawet udało mi się wiele fajnych propozycji tego rodzaju znaleźć w Salonie Klose w Rumi. Szczególnie do gustu przypadły mi takie z litego drewna. Są one pięknie i dokładnie wykonane. Przy czym do wyboru mamy tutaj wiele modeli jak i odcieni, choć mnie osobiście najbardziej do gustu przypadła taka propozycja. Co o niej sądzicie? Przy nieco większych uroczystościach rodzinnych, taki stół na pewno sprawdzi się doskonale.
Załączniki
foto 3.jpg
foto 3.jpg (82.34 KiB) Przejrzano 3348 razy
ODPOWIEDZ