Remont a czystość - kupić pastę BHP?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Remont a czystość - kupić pastę BHP?

Post autor: Mikowicz »

Przyda się taka pasta BHP?
Jeśli już zdecyduję się kupić, to czy poszczególne pasty tego typu czymś się miedzy sobą różnią?
Tutaj budujeszpl/wiadomosc/pasta-bhp-jaka-wybrac-ktora-najlepsza/1066/ czytałam co nieco na ten temat.
Piszą tam sporo o tym wszystkim, ale jestem ciekawa co sprawdziło się u was.
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Remont a czystość - kupić pastę BHP?

Post autor: kapitalna »

A do czego taka pasta służy? Przydałoby się przybliżyć temat. Bo jeśli chodzi o zwykłe sprzątanie po remoncie to spokojnie wystarczą tego typu produkty ludwikekologicznypl/dlaczego-ludwik-ekologiczny/ . Są ekologiczne więc nie trzeba się martwić, że będziemy generować dodatkowe zanieczyszczenia do środowiska
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Remont a czystość - kupić pastę BHP?

Post autor: Yosia »

Profesjonalne środki czystości na pewno znajdziesz u nich hurtowniachemicznacom/ Wiadomo po remoncie jest sporo rzeczy do sprzątania a niektóre plamy jak wiadomo nie chcą schodzić o samej ciepłej wody.
Kajka88
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:40 pm

Re: Remont a czystość - kupić pastę BHP?

Post autor: Kajka88 »

Czytałam niedawno, że wybór odzieży i butów roboczych jest bardzo ważny, bo w ten sposób chroni się ciało przed trwałymi lub ciężkimi do wyleczenia urazami. Widziałam, że takie ubrania, ale też specjalistyczne sprzęty ma w ofercie sklep https://bhpnawigator.com.pl/ . Możecie u nich zamówić m.in. buty, kombinezony, okulary ochronne czy maski chroniące drogi oddechowe w przystępnych cenach.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Remont a czystość - kupić pastę BHP?

Post autor: foxi11 »

Myślę ,że jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji , bo dzisiaj jest na prawdę mnóstwo dobrych preparatów do czyszczenia .Korzystałam ostatnio do silnych zabrudzeń preparatu o nazwie Meglio ... czy cos takiego. Na prawdę skuteczny.
Violuśka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:46 am

Re: Remont a czystość - kupić pastę BHP?

Post autor: Violuśka »

foxi11 pisze: wt kwie 12, 2022 6:48 am Myślę ,że jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji , bo dzisiaj jest na prawdę mnóstwo dobrych preparatów do czyszczenia .Korzystałam ostatnio do silnych zabrudzeń preparatu o nazwie Meglio ... czy cos takiego. Na prawdę skuteczny.
Zgadzam sie Meglio jest na prawdę dobrym środkiem na silne zabrudzenia
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Remont a czystość - kupić pastę BHP?

Post autor: Leosia »

Pamiętam ,że kiedyś była taka pasta BHP i wszyscy sobie ją chwalili. Co do wspomnianego meglio, to nie znam tego preparatu.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Remont a czystość - kupić pastę BHP?

Post autor: dzoana »

Zajrzyj do tego sklepu internetowego: https://www.bhp-gabi.pl/k685,narzedzia- ... atowe.html . Znajdziesz tam wszystko, co związane jest z BHP. Są to między innymi właśnie narzędzia warsztatowe. Wybór jest bardzo duży.
ODPOWIEDZ