Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
admin
Site Admin
Posty: 7
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:40 am

Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: admin »

Co zmienilibyście w swoich kuchniach?
Tak noworocznie ?
Pan Strach
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: AlaKawa »

Ja najchętniej wyrzuciałabym stare płytki ścienne. Chciałabym zamiast nich zainwestować np. w szklane panele. Rozglądałam się już nawet w sieci za ciekawymi rozwiązaniami tego typu i powiem szczerze, że bardzo ciekawą pod tym względem wydaje mi się oferta Glass Designer z Wrocławia http://www.szklane.net/panele-szklane/ . Mamy tutaj możliwość nie tylko umówienia się z doradcą w domu, który na pewno podpowie fajne rozwiązania w tym zakresie, ale co więcej wybór grafik jest naprawdę spory. Mnie póki co najbardziej do gustu przypadł taki motyw z trawą. W końcu miałabym namiastkę wiosny w kuchni:)
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: Młynarczyk »

W najbliższych planach mam szkło laminowane do kuchni ewentualnie grafikę na szkle. Meble na wymiar z poprzedniego sezonu więc ruszać ich nie będę, ale te szkło to jest musowo do realizacji.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: kapitalna »

ja bym zmieniła kolor ścian bo teraz mamy taką biel, w sumie nawet nie biel bo ściany pożółkły i kiepsko to wygląda. marzy mi się jakiś turkusowy kolor albo seledynowy który widziałam w palecie duluxa easy care kuchnia i łazienka. te barwy są takie intensywne <3
Ostrowski45
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 02, 2014 6:15 am

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: Ostrowski45 »

Postawiłem na dużą zmianę w kuchni. Zamówiłem panel szklany zamiast płytek nad blatem.
Jak posprzątam po remoncie wstawię zdjęcie. Był to strzał w dziesiątkę. Nowocześnie i praktycznie.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: malwa »

U mnie zdecydowanie już pora na remont kuchni, długo szukałam fachowców którzy nie spartaczą roboty albo nie zostawią mnie z rozgrzebanym remontem na długie tygodnie i sąsiadka mi poleciła tą http://jan-mrugacz.pl/ firmę, najważniejsze że mogę dokładnie u niej zobaczyć jak staranne jest wykonanie prac a jest moim zdaniem bez zarzutu.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: Majeczkaa »

Na ten moment w swojej kuchni zmieniłabym praktycznie wszystko. No może z wyjątkiem sprzętów agd. W momencie kiedy urządzałam swoją obecną kuchnię, nie było tak szerokiej i atrakcyjnej oferty na różnego rodzaju wyposażenie i aranżację, przez co nie wygląda ona tak jak sobie wymarzyłam. Właściwie to od jakiegoś czasu poważnie rozważam remont, tym bardziej, że przeszukując internet w poszukiwaniu ciekawych pomysłów na kuchnię, trafiłam na stronę producenta płytek ceramicznych Cersanit - https://www.cersanit.com.pl/plytki-ceramiczne/?r=1 przyznam szczerze, że nie sądziłam, że można urządzić kuchnię na tak wiele ciekawych sposobów. Polecam wam zajrzeć na ich stronę, bo oprócz bardzo atrakcyjnej cenowo oferty, znajdują się tam również inspiracje na wystrój nie tylko kuchni, ale także łazienki czy salonu. Bogata oferta motywów jak np. drewno, beton czy kamień sprawiła, że ponownie zapragnęłam urządzić kuchnię tak jak od zawsze chciałam. Myślę, że was też zainspirują ich pomysły i pozwolą na urządzenie domu w komfortowym, eleganckim i przytulnym stylu.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: bajaola »

Nie no moja aż takich zmian jednak nie wymaga. fakt remontowaliśmy ją jakieś trzy lata temu, i urządziłam ją tak jak chciałam i jestem z niej naprawdę dumna. Jednak jeden element wymaga wymiany, mowa o naszym stole, który okazał sie kompletnym niewypałem, szkoda nawet o nim dalej pisać. Teraz wiem, że juz wtedy powinniśmy postawić tak jak przy szaflkach na jakość a nie wygląd. Jednak juz za kilka dni będzie nowy stół i nowe krzesła, ale tym razem wiedziałm jak mam się zabrać do wyboru, aby nie popełnić tego samego błędu. Postawiliśmy na drewno i piękny komplet lida z mebledoktor24.pl, który wcześniej jednak obejrzałam w ich stacjonarnym salonie. Opłaciło sie jechać dość spory kawałek drogi.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: Yosia »

Od dawna chciałam ogólnie całą kuchnię wyremontować. W końcu zebrałam z mężem na to pieniądze i postanowiliśmy zrobić kuchnię na wymiar. Poza tym wymienialiśmy wszystkie sprzęty AGD i większość kupiliśmy od firmy Kernau. Dopasowaliśmy wszystko bardzo ładnie, najbardziej chyba podoba mi się kuchenka, bo ma tak wiele funkcji. :D
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Co zmienilibyście w swoich kuchniach?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja bym bardzo chciała mieć zmywarkę. Ale w praktyce jest to niemożliwa zmiana, ponieważ kuchnia jest na to po prostu za mało.
ODPOWIEDZ