Dodatki

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Dodatki

Post autor: anitalesz »

Jeśli tylko chcesz trochę takiej wygody w kuchni to wejdź sobie na sklep co się nazywa Home Dome i tam znajdziesz mnóstwo rozwiazan ciekawych do domu i kuchni i mieszkania :) bardzo oryginalne pomysły tam sa na tej stronie
Pan Strach
Awatar użytkownika
Bujana
Świeżak na forum
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 21, 2018 12:22 pm

Re: Dodatki

Post autor: Bujana »

Dzięki za pomysł, akurat szukam dodatkó więc chętnie zerknę .
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Dodatki

Post autor: siedemosiemdwa »

anitalesz pisze: śr maja 09, 2018 9:07 pm Jeśli tylko chcesz trochę takiej wygody w kuchni to wejdź sobie na sklep co się nazywa Home Dome i tam znajdziesz mnóstwo rozwiazan ciekawych do domu i kuchni i mieszkania :) bardzo oryginalne pomysły tam sa na tej stronie
Też tam chętnie zerknę. O tym sklepie nie słyszałam.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Dodatki

Post autor: kapitalna »

Jeśli chodzi o sprzęt do kuchni typu drobne AGD to tutaj znajdziesz wszystko co niezbędne https://www.eldom.eu/ . Uważam, że dobre wyposażenie kuchni jest niezbędne jeśli chcemy cieszyć się przygotowywaniem posiłków. Może to wygoda z jednej strony, ale dlaczego nie korzystać skoro jest taka możliwość :p Kawa z kawiarki zawsze będzie lepsza niż z czajnika, albo tost z tostera niż z patelni :p
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Dodatki

Post autor: AlaKawa »

Dodatki w mieszkaniu to bardzo ważna kwestia, bez względu na to, czy chodzi o kuchnię czy np. salon. Dlatego też moim zdaniem warto szukać ciekawych podpowiedzi w sieci, takich jak np. http://astra-meble.com.pl/2019/01/17/tr ... ju-wnetrz/ , dzięki nim bowiem dużo łatwiej będzie nam zaaranżować wnętrza i nie przesadzimy z ilością ozdób czy też różnego typu bibelotów:). Oczywiście są gusta i guściki, ale fajnymi inspiracjami zawsze warto się kierować:).
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Dodatki

Post autor: żiżka »

poduszki, lampiony, wazony, obrazy i plakaty - dużo tego... teraz na szczęscie jest w czym wybierać, sklepy są dobrze zaopatrzone
mikka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 08, 2021 10:37 am

Re: Dodatki

Post autor: mikka »

Jest teraz wybór wszystkiego, dlatego nie ma problemu żeby wybrać jakieś super rzeczy dla siebie.
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Dodatki

Post autor: Zuzzanna »

Poduszki potrafią wiele zmienić w aranżacji wnętrza, doskonale o tym wiem! Bardzo mi się ostatnio spodobała kolekcja poduszek "Make a wish" z mojego ulubionego sklepu Little Dreams. Poduszki są piękne, uszyte z naturalnego lnu, mają fajne napisy, m. in. "Warm up & get cosy", "Good Vibes Only" czy "Winter Wonderland". Same zobaczcie - https://littledreams.pl/pl/collection/K ... h/3/1/phot Jeśli cenicie, tak jak ja, produkty wykonane ręcznie, krajowe i z wysokiej jakości materiałów to zerknijcie sobie do Little Dreams, dostaniecie tam wspaniałe poszewki z lnu, aksamitu czy bawełny.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Dodatki

Post autor: Hyorin »

Nie znałam tych sklepów, zazwyczaj skupiam się na sieciówkach, ale faktycznie w takich butikowych można dostać ciekawe rzeczy, szkoda tylko, że takie drogie.
Ciechanowska
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:43 am

Re: Dodatki

Post autor: Ciechanowska »

Moim zdaniem nie powinno się dobierać dodatków bez zastanowienia. Dodatki powinny być dopasowane stylem do wnętrza.
ODPOWIEDZ