Zegar ścienny 3D

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
mikra
Stały bywalec
Posty: 149
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Zegar ścienny 3D

Post autor: mikra »

Możecie mi pokazać swoje aranżacja z takimi zegarami, jak tutaj - naklejkomaniaeu/zegary-scienne/9545-zegar-scienny-sunhouer.html
Co o nich sądzicie? Ewentualnie - z jakimi elementami je połączyć, żeby aranżacja wyglądała naprawdę fajnie?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Zegar ścienny 3D

Post autor: Hyorin »

Ciekawe są takie zegary, aczkolwiek ja wolę bardziej klasyczne i uniwersalne rozwiązania, w postaci dodatków również.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zegar ścienny 3D

Post autor: siedemosiemdwa »

Dobrze wyglądają do nowoczesnych pomieszczeń. Aczkolwiek ja sobie jakoś nie wyobrażam jadalni i zegara 3D, to mi nie pasuje.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Zegar ścienny 3D

Post autor: katarynka »

To może być dobry dodatek do pokoju dziecięcego. Pomyślę nad tym, najchętniej obejrzałabym wizualizacje.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zegar ścienny 3D

Post autor: siedemosiemdwa »

Czy ja wiem? Wydaję mi się, że do pokoju dziecięcego powinien to być przede wszystkim jakiś zegar z motywem bajkowym. Myślę, że dla dzieci to będzie najlepszy wybór.
ODPOWIEDZ