W jakim stylu meble do jadalni?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

W jakim stylu meble do jadalni?

Post autor: Anita12 »

W jakim stylu najlepiej wybrać meble do jadalni?
Możecie polecić coś, co sprawdziło się u was w domu?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: W jakim stylu meble do jadalni?

Post autor: Mikowicz »

Moim zdaniem warto rozważyć takie opcje jak choćby coś w klimacie loftu i industrial.
Od wielu lat to jest modne i nie zapowiada się na to, żeby to miało ulec zmianie.
Tutaj swiat-krzeselpl/pol_m_OFERTA_Krzesla-214.html widziałam dużo takich mebli.
Nie wiem czy podoba Ci się takie rozwiązanie i ten styl, ale to już chociaż jakiś punkt wyjścia do dalszych poszukiwań.
Zerknij tam sobie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: W jakim stylu meble do jadalni?

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi się takie aranżacje bardzo podobają, ale nie do każdego pasują. No i wtedy całe mieszkanie musi być urządzone w stylu industrialnym.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: W jakim stylu meble do jadalni?

Post autor: bajaola »

Ja jednak jestem fanką stylu nowoczesnego i skandynawskiego. Oba da się fajnie ze soba połączyć. Oglądałam sporo takich właśnie aranżacji, a i koleżanka, która jest projektantką i która wspiera mnie w razie potzrby twierdzi to samo. to ona własnie podsunęła nam tę ofertę slf24pl/krzesla.html i pomogła dopasować krzesła do naszej jadalni. Wybór padł na altay z jasno szarą tapicerką. Wyglądają rewelacyjnie i sa bardzo wygodne i doskonale wykonane.
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: W jakim stylu meble do jadalni?

Post autor: anitalesz »

Ja mam całe mieszkanie w stylu minimaistycznym. Do jadalni miałam nawet robiony stół na wymiat by się wpasował. Wszystko robiłam z DD Projekt i jestem bardzo zadowolona :D
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: W jakim stylu meble do jadalni?

Post autor: siedemosiemdwa »

Stół na wymiar? A ile Cię to kosztowalo? Akurat w sklepach jest tyle gotowych rozwiązań, że ja akurat nie miałam problemu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego.
ODPOWIEDZ