Jak parzyć białą herbatę?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Jak parzyć białą herbatę?

Post autor: Anita12 »

Jak powinno się prawidłowo zaparzać białą herbatę?
O czym trzeba pamiętać? Pijecie taką w ogóle?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Jak parzyć białą herbatę?

Post autor: Kawowa »

Nigdy nie piłam białej herbaty, więc nie bardzo wiem, jak powinno się ją zaparzać, żeby zachować wszelkie właściwości odżywcze.
Tutaj tommycafepl/blog/17_biala-herbata-parzenie.html widziałam ciekawy artykuł na ten temat.
Może to byłaby jakaś opcja?
Myślę, że warto będzie tam sobie zajrzeć.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Jak parzyć białą herbatę?

Post autor: Fifi34 »

A herbatę matcha znasz? To sproszkowana zielona herbata, która jest mega zdrowa. Pobudza do działania, wspiera organizm przy chorobach przewlekłych, ma też działanie odchudzające. Tutaj https://ouritsumatcha.pl/ masz namiar na sklep, gdzie kupisz taką ekologiczną matchę i akcesoria do jej przygotowania. Sprawdź koniecznie.
ODPOWIEDZ