Gdzie szukać krzeseł?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Gdzie szukać krzeseł?

Post autor: Anita12 »

Znacie jakieś sklepy, do których warto się wybrać albo poszperać w internecie w poszukiwaniu krzeseł do kuchni?
Będę wdzięczna za jakieś sprawdzone namiary.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Gdzie szukać krzeseł?

Post autor: Mikowicz »

A próbowałaś robić takie zakupy w sklepie internetowym?
Myślę, że warto to rozważyć.
Można tak sporo zaoszczędzić, a i masz więcej możliwości porównania różnych modeli.
Tutaj magodpl/ widziałam duży wybór.
Zajrzyj tam sobie w wolnej chwili.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Gdzie szukać krzeseł?

Post autor: bajaola »

O tak, jak kupować meble to najlepiej w sieci. Zdecydowanie wiekszy wybór, a i z jakością jest dużo lepiej. Wiem co mówię, bo sami sporo w ten sposób kupujemu, a jeśli chodzi o krzesła to my wybieraliśmy swoje u nich <admin przypomina: zgodnie z regulaminem nie wolno na forum umieszczać linków w każdym kolejnym poście> i absolutnie nic złego o nich nie da się powiedzieć. Świetne mają meble i w dobrej cenie.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Gdzie szukać krzeseł?

Post autor: AlaKawa »

Bardzo fajne propozycje. Będę musiała się z nimi dokładnie zapoznać, bo sama też szukam czegoś do swojej jadalni. Bądź co bądź, póki co natrafiłam na rewelacyjny stół na mirateu i chciałam Was zapytać, co o nim sądzicie. Mnie osobiście bardzo przypadł do gustu:).
ODPOWIEDZ