Nietypowe talerze

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Nietypowe talerze

Post autor: Onstek »

Czy macie rozgraniczenie na talerze uzywane codziennie a talerze na przyjęcia? Zastanawiam sie czy warto jest kupic nową zastawę kuchenną i jadalnianą.
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Nietypowe talerze

Post autor: niewazne »

Onstek pisze: czw kwie 15, 2021 12:05 pm Czy macie rozgraniczenie na talerze uzywane codziennie a talerze na przyjęcia? Zastanawiam sie czy warto jest kupic nową zastawę kuchenną i jadalnianą.
Raczej tak ;) Aczkolwiek podejrzewam, ze ma tak większość osób. Zwykle każdy ma u siebie komplet naczyń kuchennych używanych na co dzień, jak i elegancką zastawę kuchenną na przyjęcia. Taką o którą bardziej się dba.
Jeśli szukasz oryginalnych wzorów, polecam zerknąć sobie na talerze Bolesławiec https://andyceramika.pl/talerze - na stronie jest spory wybór. Każdy talerz jest inny, są malowane ręcznie w manufakturach w Polsce.
Lubię szczególnie ich tradycyjne wzory:
Obrazek
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Nietypowe talerze

Post autor: Hyorin »

Kiedyś w restauracji widziałem Affek Design, bardzo ładne, delikatne i stylowe talerze, mają też kubki do kompletu
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Nietypowe talerze

Post autor: Onstek »

Świetne, ale również i nie tanie ;) Ta kolorystyka raczej by mi nie pasowała ale z ciekawości zerknąłem sobie do ich katalogu oraz mają wiele interesujących propozycji, Nie tylko tradycyjnych, ale i w nowoczesnych wzorach.

Sporo inspiracji można wziąć od blogu Home and passion - na stronie jest opisane, w jaki sposób dobierać ładne szkło do serwowania potraw czy kawy i ciasta.
Obrazek
ODPOWIEDZ